Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adresa

    ahoj,mohl by mi prosím někdo poslat emailovou adresu Petry?díky moc
  • o pete

    Kdo poznal Petry příbeh musí se do ní zákonitě zamilovat,bez rozdílu jestly jste žena nebo muž.Bůh jí obdařil neeobyčejně přirozenou krásou a půvabem.Má ůžasnou moc rozdávat lidem radost,lásku a naději do života. Péta má obrovskou vnitřní energii ze které vlastně těží,umí se poprat se životem a poučit se ze špatných věcí.Tato žena by měla být vzorem všem.Fandím jí z celého srdce.
    • Re: o pete

      to je pěkné. Myslím si, že jsi asi dobrosrdečný člověk. *3*
  • Petra???

    Petra je ploste skvěla ....at si rikate co chcete *8* já ji upa lowujuuu:D je to moje ikonka....mám ji ráááda *1* heh tak papa a juknete na www.ourhotpinkworld.blog.cz ju?Tam o ní máte hodne...papa mejte seee...Misinka *14*
  • Názor

    Ahojky všichni..:) Chtela bych se vyjádrit k těm co mají negativni postoj vůči Petře. To co oni někteří píšete jako že je to:,,kráva nafoukanáá nebo ještě v lepšíim připadě kurička"! Hovoříi samo o Vás.. Myslim si ,že inteligentní a sám se sebou vyrovnaný člověk by tohle nikdy nenapsal!! Ne nadarmo se říká,že ten ělověk,který nejvíce kritizuje druhé,má největší problém sám se sebou... Já si osobne o Pěti myslim,že je to strašně krásnej člověk s velkou vnitřní energíí.. Přeji ji do života jen to nejlepší a at je štastná!! Moc ji fandím.. A musím říct ,že její knížka nemá chybu!! Doporučuji všem ... *4* Mějte se krásně ..
  • vite nekde o kontaktu na petru nemcovou?e-mail myslim..
    • Adresa na Patru Němc.

      Ted odpovida ctenarum casopisu Joy. Muzes ji napsat na mail adresu: petra@casopisjoy.cz.
      Katka.
  • Je to neuveritelne silny clovek, ktery se diky sve vire v zivot dokazal uzdravit a zije dal. Je prenadherna a uzasna osobnost, ktera ma dusi, jeji kniha me rozplakala, protoze jsem nikdy nic takoveho nezazila a nedovedu si to ani predstavit. Preju Ti Petro, at se Ti potom, co jsi utrpela za ztraty vsechno splni.
  • petra je ta nej.je to mila silna krasna zena.je mi lito co se stalo siddimu a nikdy bych to nezvladla jako ona je to ztrata nekohoh blizkeho petro si fakt skvela.strasne rada bych se s ni setkala nebo jenom psala.mam ji moc rada. *4* a doufam ze bude jeednou zase aspon trochu stastna jako byla se siddim.
  • *Petruška*

    Petruška na volbě České Miss nevýslovně zářila.Moc jí to slušelo (ostatně jako vždy *1* ) a měla krásné šaty!!!Je milá!!O proti ní byl Delon nezajímavej!!Jednoznačně byla Petruška největší hvězdou večera!!!
    • Re: *Petruška*

      *1* *1* *1* nechtěj mě rozesmát!!!!
  • beast

    et

    je pekna atd jedinou vec tak trochu nechapu a to tu ze kdyz mluvi cesky tak s anglickym prizvukem a kdyz anglicky tak s ceskym prizvukem *7* jestly to hraje nevim
    • amush

      Re: et

      Já porád nechapuco s tím máte,to su takove blbosti, ze to hraje apod.muzete mi nekdo teda rict, jaky by k tomu mela duvod?to je strasny nesmysl!!! *7* *13*
      Vzdyt ona anglicky mluvi celý den od rána do vecera!!!
  • neumí česky??

    Petra je krásná žena, ale po shlédnutí 13. komnaty mám smíšené pocity. Vadí mi, když někdo po pár letech předstírá, že už ztratil přízvuk a že neumí skloňovat. Žila jsem v zahraničí spoustu let, a znám lidi, co tam žili třeba 20 let, a nemají potřebu se takhle ztrapňovat! *9*
    • Re: neumí česky??

      Je to trapné,že už neumí česky.Dnes jsem koukala na pořad pana Krause. Byla v pohodě, ale mluvila příšerně.Hraje si tím na důležitou. Třeba Tereza Maxova je v zahraničí déle a není to tolik znát.
      • Re: Re: neumí česky??

        Trapné? Možná smutné, ale rozhodně bych ji za to neodsuzovala. A už vůbec si nemyslím, že by to dělala schválně...takové názory jsou ubohé. Možná jí jen závidíte, že se dostala z týhle země a naučila se mnohem lukrativnější řeč, než je čeština. No tak ji zapomíná no...ani se jí nedivím.
    • Re: neumí česky??

      Schvalne jsem se na to na strankach CT1 podivala a rekla bych, ze to nebylo predstiranim, ale spis nervozitou. Nevim jak by se vypravelo nekomu jinemu o takovych zazitcich *9* , proto ji jazyk jaksi neposlouchal. Mne osobne se to stava take, ja mluvim jako cizinec, kdyz jsem strasne nervozni *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit