Přejít na výpis diskuzí

Petra Němcová

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stránka

    Ahojte, mám blog o Petre, ak chcete môžete ho navštíviť *14* www.entenderse.blog.cz *14*
  • Jo jo

    Tak Petra píchá prince:-) To je asi náhoda, že zrovna v Saint Tropez kde se slejzá tahle zazobaná verbež, která nevidělala ani dolar z toho co utrácí.
    Asi na něj narazila omylem určitě nevěděla kdo to je *7* Jejeje!! To neni o závisti, ale je vidět jakou máj takovéhle slečny povahu... Tak ahoj *3*
  • amush

    petulka:*

    Kdo neobdivuje tuto uzasnou ženu,nemá v sobe nic dobrého,nechci vám treba nicit vas nazor, ale to co udelala a dela pro ty deti,které zazili to stejne co ona, je neuveritelne,lidi co pisou nejvetsi nesmysli,petre zavidi a neunesou pravdu a ta je takova, ze by ji mel kazdy obdivovat a drzet palce,protoze jedine ona si to zaslouzí!Mám ji moc ráda,je nadherna srdcem i vzhledem,jedna z nejkrasnejsích modelek na svete...nikdy ji neprestanu obdivovat, to proste nelze:*
  • petra

    to bich teda neřekla že nenosí podprdu *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Modelky prostě podprsenky nenosí,tak se už s tím zžijte proboha *3* Vždyt je to úplně normální, není se zač stydět.
    • Re: petra

      pise bych kozicko *13*
  • přání

    Milá Petro
    Všechno nejlepší k narozeninám hodně
    štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • gabi123

    prosim o hlas

    http://www.inparty.cz/fotocasting/l ipnik/ prosiim o hlas pro cislo 24...v te adrese ma byt lipnik dohromady, nwm cim to je,ale vzdy je tu mezera mezi l a i..ma to byt dohromady..dekuji za hlasy
    hlasujte prosim kazdy den do 9.2. moc dekuju
  • já se s Petrou setkala *3* *3* *3* *3* je božíí *14* *14*
  • Věnuje se charitě, což oceňuji, má známou tvář, tak ať toho využije pro dobrou věc. Mně osobně je tato slečna nesympatická, ale fandím jejímu nasazení pro pomoc druhým. Až na tu "češtinu" teda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit