Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to už rok...

    Na Petra Muka nikdy nezapomenu, zítra to bude už rok, co nás opustil, je to jak včera....Petře, chybíš nám.
  • i-v-a-n-a

    Pozdní gratulace

    Všechno nejlepší k nedožitým 46 narozeninám!!! *9*
  • Petr Muk

    Jsem narozen 5.2.71 o šest let později než Petr Muk občas(dost často si mě pletli s ním) časem jsem si nato zvykl. Včera jsem s kolegou odváděl opilou ženu domu a když jsem vystoupil z vozidla tak to tu bylo zase,že jsem Petr Muk,tak jsem kolegovi vynadal co ji říkal a on že nic tak nevím asi ta podoba nějaká je.Pravda je že to byl idol mého mládí.Je škoda takového člověka který prozářil naši hudební scénu.
  • Vzpomínka.

    Od rána vzpomínám na Petra Muka, že by dnes měl 46 roků. Nikdy na něho nezapomenu, moc se mně jeho písničky líbí a často je poslouchám a budu poslouchat. Petře, chybíš mně.
  • nedožité 46.narozeniny

    Je to smutný a zvláštní pocit.Čas, jakoby se více rozběhl.Před rokem oslava,teď vzpomínka a zapálená svíčka.Dnes 4.2.by se Petr Muk dožil 46tých narozenin....
  • Prosím o opravu

    U Petra Muka uvádíte u úmrtí, že se jednalo o sebevraždu. Pokud vím, tak to se nezakládá na pravdě. Sebevražda nebyla prokázána. Prosím o opravu tohoto údaje.
  • Magoři

    Hele jděte si házet takový debilní komentáře kdo vypadne a kdo ne někam jinam ,myslím ,že to nesere jenom mě kurwa....Petr Muk -Best
  • Re: Re: Re: Re: Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky

    A proč by tu neměl jako chodit?On tu může chodit a psáát co chce!!! *8* *1*
  • provas

    Re: Re: Re: Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky

    Tak v tom případě sem nelez a nepiš tady takový blbosti !!!!!! *8* *13*
  • Re: Re: Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky

    Promiň, já zase nemám rád debilní komentáře , nebo li komentáře bez hlavy a paty .. *13*
  • innapuhajkova

    petr

    ♥♥♥_____♥♥♥___♥♥♥
    _♥█████♥_♥██
  • marmeladalada

    Re: Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky

    tipuju,žes neměla ani páru ani o Jacksonovi ! Jako sorry ale nemám ráda tyhle "sběratele" mrtvých celebrit !!!! *8* *13*
  • dogpile

    Re: Re: Re: VÁNOČNÍ ROZHOVOR Z ROKU 2004..

    BYLO TO V JEDNOM ČASOPISU,KTEREJ NEDÁVNO VYPRODÁVALI I S VÁNOČNÍM CD..
  • jacicek

    Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky

    Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky
  • Re: Re: VÁNOČNÍ ROZHOVOR Z ROKU 2004..

    Pěkný, kde si to našla?
  • efaska

    Re: Re: Re: Re: Opravte prosím ten nesmysl

    a zas to tam vrátili §y§ *8*
  • efaska

    Re: VÁNOČNÍ ROZHOVOR Z ROKU 2004..

    Trávil jste někdy Vánoce v zahraničí ?

    Štědrý den jsem nikdy v zahraničí netrávil,jsem přesvědčený o tom,že člověk by ho měl prožít doma,se svými nejbližšími.Jednoho Silvestra jsem slavil na Kanárských ostrovech,ale není to ono.Ta zima a sníh prostě k tomuto období neodmyslitelně patří.

    Z jakého dárku jste měl jako dítě největší radost ?

    Poprvé jsem měl největší radost z červené formule na dálkové ovládání,která měřila metr a dodnes ji mám schovanou.Zásadní byl i další velký dárek-a to v 6.třídě,když jsem pod stromečkem našel kolo značky Favorit,po kterém jsem strašně moc toužil..
  • efaska

    VÁNOČNÍ ROZHOVOR Z ROKU 2004..

    ...
    Kdy jste přestal věřit na Ježíška ?

    Bylo mi asi 5 nebo 6 let a před Štědrým dnem jsem podlezl stůl,kterým rodiče chtěli "zabarikádovat" dveře do sestřina dětského pokoje,abych neviděl nazdobený stromeček.Nepodařilo se a já byl velmi překvapený-to,že tam je,jsem totiž netušil.A protože jsme s kamarády ve školce i v první třídě hodně existenci Ježíška řešili,přece jen jsem byl trochu nalomený.V koutku duše jsem v něj pořád doufal,ale to padlo v okamžiku,kdy jsem šel s maminkou do obchodu,a ona se ptala,jaká taška do školy by se mi líbila.Ukázal jsem na ni a pak byla pod stromečkem.Tehdy mi to,že Ježíšek prostě neexistuje,došlo definitivně.
  • hlasujte..

    Hlasujte pro Petra :)

    http://kultura.idnes.cz/anket y.asp?id=A20101105_jaz_275
  • chelsea22

    už je to 5...

    ...měsíců...sebevražda to nebyla !!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit