Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Muk

    Ahoj lidičky!Chtela bych zjistit něco o Petru Mukovi!mám udělat článek do školnícz novin!jestli někdo něco ví tak prosím ať napíše!třeba něco o jeho rodičích, jeho dcerách, kde bydlí, proč se rozešel se svou přítelkyní a tak! ráda vám také poskytnu nějaké informace! Třeba co se mu stalo s nohou, nebo to co dělal na Velikonoční pondělí! Tak ahoj a někdo určo napište třeba aspoň pokecáme! Jana
  • petr je nejlepšíííííííííííííííí
  • Petr Muk:-)

    Petr Muk je nejlepší zpěvák kterého znám a jakého jsem kdy slyšela.Držim mu palečky,ať už konečně na toho zlatého slavíka dosáhne!!!!!
  • AHOJ

    Ahojky lidi jak se máte já super moc tu válím v psaní na počítači. Pa PITIPITIPA
  • Petr Muk

    Ahoj zuziku,jsem moc ráda že píši.Totiž mám Petra Muka ráda,je skvělej a to ve všem,jen nevím číslo na manážera.Kdybys věděla jak ho mám ráda určitě bzs mi číslo dala.Jsem upřímná a nehodlám ho v žádném případě dávat jiným lidem.Můžeš mi napsat,mojí e-mailovou adresu tam máš tak se prosímtě ozvi,pa pavlínka.
  • :-(

    mam este takovou pripominku k tvorbe tehle stranek...vi nevite kdy a kde se Mukes narodil a co je za znameni?-to je tak tezky si to zjistit? no tak pro informaci: narozeniny - 4.2.1965 misto narozeni - Cesky Krumlov znameni - vodnar a dalsi otazky?-klidne se ptejte...rada vam odpovim... :-) Zuzik
  • pro Tomisek

    jo?-a mas treba nakej dukaz?-docela o tom totiz pochybuju...jo a cislo na jeho managera mam...ale nedam... :-)
  • Muk Petr rozbil okno

    Přeji dobrý den, nevíte někdo spojení na magera p. Muka. Minulý týden rozbil mé mamince (důchodkyni 73) okno.Do dnešní dne se neozval, aby škodu uhradil. děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit