Přejít na výpis diskuzí

Petr Muk

OSOBNOST 31.12.2006 
268 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr Muk byl jeden z nejlepších zpěváků,tak jako Iveta Bartošová.Bohužel,už nejsou mezi námi.Moc smutný.Takoví velcí zpěváci nemají odcházet.Zůstanou navždy v našich srdcích.
  • Luky1987
    Fakt umíraj jen ti nejlepsí lidi, který si to vubec nezaslouzí Petr Muk, Iveta Bartosová, at odpocívaj v pokoji oba
  • Jemi to Lito mel moc krasnej hlas umiraj en ti neklepši lidi je mi to moc ho lito,,,,,
  • Petr Muk byl úžasný člověk,jsem moc ráda,že jsem ho mohla poznat a vídat se s ním na Vinohradech Praha 5 byl opravdu báječný člověk,jak říkala paní Bára Basigová zbyla po něm prázdnota je mi to moc líto,že odešel tak báječný člověk.
  • Ahoj všem.I já se ptám,proč je nečitelné písmo na náhrobní desce PETRA MUKA.Byli jsme také v Českém Krumlově a byla jsem velká fanynka Petra.Zašli jsme na jeho hrob,ale hledala jsem ho dlouho.Až jedna paní nám řekla,který to je.Myslím si,že by se s tím mohlo něco udělat.Předem díky.
  • Nedávno jsem byla v Českém Krumlově a navštívila jsem hrob Petra Muka.Je to ostuda že tak známý zpěvák nemá na náhrobní desce čitelné jméno ,datum narození a úmrtí.Nevím proč to tak je,snad už nezbyly finance na dokončení nápisu.Návštěvník hrobu Petra jen těžko najde místo jeho posledního odpočinku.
  • tak už to smazali..
  • Kdy už konečně smažete tu sebevraždu? *10* *16*
  • no je ho škoda..... *13*
  • to snad ne - smrt se přece nepřeje nikomu - i když je horší zpěvák....to je jako kdybych ti řekla umři dřív než já protože hůř vaříš a svět to tolik neochudí jako když umřu já ..... *16* no mě vomejou fakt
  • Ten důvod úmrtí snad jako nemyslíte vážně ne? Okamžitě opravit!!!!!!!!!!! odpočívej v pokoji Petře.
  • Taky s tím nesouhlasím....opravte to a hned!!!
  • Petr Muk nespáchal sebevraždu!!! Udusil se zvratky když to přehnal s alkoholem, což se může stát každému, kdo pije. Opravte si to! *10*
  • Jo Petra je opravdu velká škoda. Do dneška si pamatuju, že sem tomu nechtěl věřit a že se média chytli nějaký kachny, ale bohužel to byla pravda. Jeden z největších pokladů našeho národa. Nepřeju smrt nikomu, ale radši bych si ty dny po jeho smrti četl jiná jména, než jeho. Myslim, že máme dost nepotřebnejch "zpěváků", kteří by nás tolik neochudili. Každopádně už nikdo nikdy neuslyší jeho dokonalej zpěv z dobrym hlasem na živo a neuvidíme s ním žádnej další bezva muzikál a už nikdy nikdo nezazpívá líp Stín katedrál, protože z Petrova podání této zkladby uplně mrazí. *9*
  • wauworld
    Včerejší pořad byl povedený....
  • ..a teď opět hokejisty zabil hokej !! Lidi chci zrušit hokej i letadla !!!
  • Re: Re: Pozdní gratulace

    Co ho mohlo potkat lepšího????? Třeba krásný dlouhý život po boku své manželky a dcery...třeba úspěšná kariéra..myslím že toho měl před sebou ještě hafol..:-(
  • wauworld

    Re: Re: Re: Re: Re: Neměla jsem o něm páru ale teď mam a líbí si mi jeho písničky

    protože nemá rád svoje debilní komentáře !
  • wauworld

    Re: Pozdní gratulace

    promiň ale jsi trochu mimo přát někomu k narozeninám když je mrtvý ! Fakt jako co nejlepšího ho může potkat ? Věříš na posmrtné životy,či co ?
  • už je to rok...

    ...bylo to den po tom co hokejisté zvítězili a on to slavil a to ho zabilo !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit