Přejít na výpis diskuzí

Petr Konáš

OSOBNOST 20.12.2009 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší :)!! Petr je úžasnej herec :))
  • Já už jsem zasloužilá důchodkyně a stejně se ráda podívám na super kluka,i když bych ho chtěla jako vnuka *8* *8* *8* !
  • ...ale on je beran...=)
  • film je to asi první ale ted hraje v cestách domu( *14* )
  • sakra ty se ale máš...... *7*
  • Tak mi tedy poraďte. Ten, co v reklamě na Modrou pyramidu pokřikuje z jeřábu na Tutanchamona jako by Petrovi z oka vypadl. Je to jen náhoda nebo víte někdo více než já?
  • Je to úžasnej chlap. A at mu to jeho herectví vydrží. *4* *15*
  • elousika

    Všechno nejlepší

    Přeji Ti všechno nejlepší *4*
  • leniistars

    narozky

    vše nej k narozkám Petře♥♥
  • Re: To sem co?

    Verys potřebuju aby si mi napsala na e- mail nechci se tady před všema o tom bavim dík
  • Konáš

    holky hurá na lov Konáš je volnej!
  • Péťa-Šimon

    v roli Šimona je sladkej!!!
  • Petr

    Já nepatřím už do věku náctiletých a musím přiznat, že pro Šimona Kosíka alias Petra Konáše mám takovou slabost, že se kvůli tomu se mnou rozešel i můj přítel, ale nemůžu si pomoc. Petr není sice klasickej krasavec, ale má takový charisma, až hrůza. Potkala jsem ho v metru a kdybych se na svůj věk nestyděla, požádám ho o společnou fotku....Takový chlapi by se měli naklonovat a nebo vůbec neukazovat nám obyčejným ženám, pro které jsou nedosažitelné!!!!Ty jeho oči, frajerský úsměv.... no myslím, že nemusím pokračovat asi je málo dívek a žen , který by se nenachaly Petrem pozvat na rande.....Pánové Petr je těžká konkurence!!!! Ta jeho vyvolená má veliké štěstí.....
  • spolužák

    Ahojky, teprve nedávno jsem se dověděla, žes chodil stejnej ročník se mnou na střední, na zeměměřickou. Tím se moc nechlubíš, to je škoda. No a vidíte holky, já tenkrát toho fešáka přehlídla....nepamatuju se na něj!!!Škoda!
  • To sem co?

    já zas bydlím v Žirovnici a vidím ho skoro furt. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Ordinace v ruzove zahrade2

    Obyčejnej herec co je na něm tak pěknýho? *13*
  • Re: Cesty domů

    Já vás trumfnu. Já bydlím vedle domu, kde bydlí Konáš s tou svou kočkou. Jedno se mu musí nechat má dobrý vkus, je to fakt kočka.
  • Cesty domů

    Já viděla taky Petra s jeho přítelkyní v divadle v Praze. Je moc krásná, tmavovláska a takový tmavý typ. Strašně jim to sluší. Má hrát v Praze Maryšu. Kromě toho bude Petr hrát na Primě v seriálu Cesty domů a znovu doktora. Už jsou s ním upoutávky
  • Úžasný pohled i úsměv

    Včera jsem Péťu s přítelkyní potkala v Ikee. Sluší jim to spolu. A Péťa má opravdu jedinečný, nezaměnitelný úsměv a krásný pohled. Šambera mu seděl, velice ráda bych jej viděla v nějaké divadelní roli. Snad se mi to jednou podaří. Je to velmi nadějný herec, vyzařuje z něho zvláštní fluidum. *3*
  • smelu

    Re: Re: film

    díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit