Přejít na výpis diskuzí

Petr Konáš

OSOBNOST 20.12.2009 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozporuplný názor

    Robert je opravdu zajímavá postava, mluvíme-li o Ordinaci v růžové zahradě. Je opravdu velmi hezký, inteligentní, skvělý doktor, obletovaný ženami. Na druhou stranu se řítí z jednoho průšvihu do druhého. Je opravdu škoda, že zemřel, Ordinaci jako takovému seriálu přinesl mnohé. Na jednu stranu jsem ráda, že už kolem něho nebude tolik problémů, ale na druhou stranu Ordinace sama o sobě přijde o zajímavou postavu.
    P.S.:Je až neuvěřitelné, jak věrohodně dokázal Petr Konáš podat Šamberovu postavu a podstatu. Dokázal mistrně lhát lidem do očí, dokázal se do Šamberovy postavy vžít. Skvěle předvedl Šamberův strach z vymahačů a Rudovského, dokázal mistrně předvést, jak moc dokáže takový parchant ublížit. Viděli jste poslední epizodu? Když ho Rudovský pálil doutníkem na hrudi, když ho Rudovského gorily mlátily do bezvědomí, když se pak vyboural... Přiznám se, že jsem brečela... Tak mě Šambera uchvátil a pohltil...
    • Re: Rozporuplný názor

      nezbývá než s tebou souhlasit. Ordinace bez Roberta Šambery není ono. Dokázal ty různý situace opravdu suprově zahrát. A jako doktor si myslím, že byl jedinečnej! *4*
    • Re: Rozporuplný názor

      to je fakt, Robert byl upe úžesnej, platonicky sem se do něj zamilovala. bude mi chybět... :((((( *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Péťa-Šimon

    v roli Šimona je sladkej!!!
  • Petr Konáš

    Ahoj,
    nechceš, aby Petr Konáš z Ordinace odešel? Zapoj se do petice a může být všechno jinak! Na http://petr-konas-odchod-z-ovrz.blo g.cz/
    • Re: Petr Konáš

      Tak to už je trochu pozdě, když už umřel, ne? *9*
  • Úžasný pohled i úsměv

    Včera jsem Péťu s přítelkyní potkala v Ikee. Sluší jim to spolu. A Péťa má opravdu jedinečný, nezaměnitelný úsměv a krásný pohled. Šambera mu seděl, velice ráda bych jej viděla v nějaké divadelní roli. Snad se mi to jednou podaří. Je to velmi nadějný herec, vyzařuje z něho zvláštní fluidum. *3*
  • monusska08

    Monča

    robert...byl v ordianci jak hajzl jinak si lyslm že je andílek
  • Petulka

    Petulka je opravdu nádhernej chlap, nedávno jsem byla na jeho představení a a moc se mi líbil. Ráda bych aspoň jeho fotečku s podpisem. *14*
    • Re: Petulka

      *14*Petulka je mooc krásnej a ordinace se mi líbí i bez něj ale on je tak překrásnej moc kwásnes a nejlepší herec *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
      • Re: Re: Petulka

        Péťo, pročpak si odešel ze seriálu Ordinace v růžové zahradě ?? seš prostě úžasnej a strááášně moc tě miluju... chtěla bych tě někdy potkat na vlastní oči, ale jeden zásadní problém : nebydlím v Chebu *9* a to je opravdu škoda... v jakym pořadu se teďka chystáš hrát... četla jsem si s tebou chat na stránkách ordinace... věřím, že nejde stihnout všechny dopisy přečíst a pak na ně odpovědět, ale byl si strašně mooc suprovej !! a je pěkně blbej ten Rudovský !! a chudák Bára... já bych tam chtěla hrát místo Barči, ale to bohužel nejde !! je mi jenom 17 let, ale za chvilku mi bude 18 !! už se těším, ale víc bych si přála se s tebou setkat !! ahoj Nikola... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • misule001

    On..?Užas!!!!

    Won...!!?Jee upéé Anděl..Won..Upé sladkej..!Won..Upáá Užas!!!Won..Skvělej herec..!!Woon..je Dokonalej!!
    Ještě bych tu psala milioon let..kdybch měla psáát jakej je..!!!=)Sice ho neznám..alejak vidím každej si ho chválí sem upéé ráda že není namyšlenej frajírek..(alspoň doufám..=..)a že je to prostě normalní chlap!!!=)
  • spolužák

    Ahojky, teprve nedávno jsem se dověděla, žes chodil stejnej ročník se mnou na střední, na zeměměřickou. Tím se moc nechlubíš, to je škoda. No a vidíte holky, já tenkrát toho fešáka přehlídla....nepamatuju se na něj!!!Škoda!
  • je tak úžasný a dobrý herec *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • je pěknej

    Jsi moc pěknej. *14*
    • Re: je pěknej

      jseš perfektní zdravím z Kamenice n Lipou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit