Přejít na výpis diskuzí

Petr Konáš

OSOBNOST 20.12.2009 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petulka

    krásnej kluk moc se mi líbí!!!!! *14*
  • Re: je pěknej

    jseš perfektní zdravím z Kamenice n Lipou
  • Krásnej!!!

    Petr Konáš je fakt krásnej chlap a hlavně hezky hraje, v Ordinaci se mi teď líbí MOC!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • p.petulkaa33

    .

    moc ho nemam ráda tedy jako v ordinaci je tam devkař
  • Re: Slaďoušek

    aj ja si to myslím.. *14* *3*
  • 9.2. Chebské divadloVečer tříkrálový

    v Chebu včera v divadle... ani jsem nepoznala ze to byl ten samej z tý zahrady ale v zahradě na nej tak nadávám vždycky.. hraje to dobře.. ale v tom divadlě a to ze nás tam bylo 5 a půl to muselo být taky náročný hrát před pár lidmi.. a na konci když se mi koukal do očí.. :) docela mi zvedl sebevedomí.. :) asi zajedu do divadla znova :D a nekde si na nej snad počkám :D Kdyby mi aspon nekoukal do očí.. on opravdu hraje očima..*7* *4*
  • Re: Re: je pěknej

    omg
  • barka.3

    Slaďoušek

    Mno je moc kwásnej*14* *14* *14* opravdu k sežrání:D
  • stejný ročník 1983

    a je stejně starý jako já *3*
  • Jsi výbornej herec a taky mooc krásnej

    Dneska sme byli se školou v divadle na hře "Pane vy ste vdova".Bylo to super a nejvíc se mi líbil právě Petr..
    Jeto výbornej herec...A těším se až pojedem zas do divadla....Faninka ze Skalné :D
  • Jsi výbornej herec a taky mooc krásnej

    Dneska sme byli se škola v divadle na hře "Pane vy ste vdova".Bylo to super a nejvíc se mi líbil brávě Petr.. *14*
    Jeto výbornej herec...A těším se až pojedem zas do divadla....Faninka ze Skalné :D
  • Re: je pěknej

    aoj jezdím na představení do Chebu jsi můj oblíbený herc kord ted když si začel hrát v Ordinaci v rlůžové zahradě jsi mocinky krásnej apapa *14* *14* *14* *14* Lofujůůůůů tě
  • kontakt

    Ahoj Petře, planujeme sraz a nemame na tebe žadný kontakt, posli mi prosím nejaký kontakt. Čau Kowys
    kowys@seznam.cz
  • kuddel

    Re: je pěknej

    MUSIM SOUHLASIT. JE TO KUS!!
  • je pěknej

    Jsi moc pěknej. *14*
  • je pěknej

    Jsi moc pěknej. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit