Přejít na výpis diskuzí

Petr Čtvrtníček

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chvála

    BLAHOPŘEJI, JE TO ´DOKONALÉ *3*
  • Byznys

    Petře, mám kamaráda Petra, je Vám podobný a co říkáte na to, že byste prodával krásnou vestu kosočtverečkovanou? Byl by o ni určitě velký zájem a můj kamarád a ostatní by byli In!!!
  • Ivánku kamaráde

    Podívejte se na www.ivankukamarade.cz Ty videa jsou úplný nářez.
  • Zeťová je lepší!!!

    http://xoxo.cz/helena-zetova *3*
  • pro Petra

    Pane Čtvrtníček,můj syn zná všechny vaše reklamy zpaměti,je mu 8 let a chtěl by si v některé s Vámi zahrát.Co vy na to?Jestli budete uvažovat o dětech pro reklamu, tak se ozvěte.díky *3*
  • dobrý den

    ahoj Petře už jsi se dlouho neozval,rády bychom tě s Ivanou viděly,tak dej vědět ,Jolana Mrhálková a Ivana Kolomazníková
  • Hááásky

    Zdravím vás, pane Čtvrtníčku.
    Chovám sibiřského haskyho a tak se mi vaše reklama, ve které vystupuje i pes zmíněného plemena líbí. *4*
    Akorát mě časté výkřiky "hááásky," které slýchám na vycházce se svým psem již tolik nebaví.
    Naposled dnes. Jdu po cestě, vedle mě přibrzdí auto a z okénka se ozve známé "hááásky."
    Jo a ještě jedna věc. Hasky není vůbec "studený čumák." To by jste koukal, jaký je to divoch. *4*
    Mějte se fajn.
  • Maturitní ples

    Dobrý den pane Čtvrtníček, chtěla bych se Vás zeptat za celou moji třídu..my by jsme byli velice rádi kdyby jste navštívil náš maturitní ples,mame vas velice radi a velice by nás to a nejen nás potěšilo.*4*Ples se koná 11,1,2008 v Písku..byla bych moc rada kdyby ste mi odpověděl na muj email..s pozdravem Andrea mějte se moc hezky...
  • Pane Čtvrtníčku,
    určitě máte v sobě kus talentu dělat satiru, někdy lepší a jindy méně povedenou, pokud např.využíváte vulgarismů. Česká soda byla určitě povedeným projektem a DVTV tak trochu připomíná toto období a nebylo to tak špatný. Být nad věcí a nezávislý, to je podle mne základ. Co jsem ovšem nepochopil, je společné foto s Kalouskem u předávání šeku na sto tisíc na div.hru Nefňuka, tím jste, aspoň pro mne, popřel vše, na co jste v satiře poukazoval a zlehčoval. Myslel jsem, že máte určitý postoj k těmto lidem ale jak je vidět, tak Vám to nevadí. Je sice krásné, že Kalousek věnoval peníze na hru, proč se mediálně nezviditelnit jako dobrodinec, ale jeho morální i politický profil je všem známý a rozhodně od něj nelze čekat, že se najednou změnil. O to více je smutné, že se takto snížíte a nezůstáváte svůj!!!!!!!!
  • Maturitní ples

    Dobrý den,
    Jsem jedna ze studentek septimy Žateckého gymnázia a byla jsem pověřena Vám napsat:). Už teď řešíme náš maturitní ples a chtěli bychom se Vás zeptat, jestli byste nebyl ochoten nám ho moderovat a za jaký honorář...:)
    Byli bychom rádi, kdybyste mi odpověděl na mail:)...přeji hezký den

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit