Přejít na výpis diskuzí

Petr Čtvrtníček

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čtvrtníček

    No když to tak čtu že v reklamách překonal sám sebe,tak si řikám jestli je to pravda,tak je to fakt ubožák.Nic od něj pořádně neznám,takže nevim,zatim mě nepřesvědčil,ty reklamy jsem viděl,ty jsou ubohý...Ale jinak ho zatim nemůžu ani posuzovat.A jak tam někdo řikal o tom kdo nic nedokázal a nemá co kecat.Tak já jsem Jirka mad Holman a už jsem dokázal být dost jedinečnej se svýma akcema(bejt jedinečnej je jeden ze smyslů života),které jsem dělal jenom tak z prdele,takže já si snad můžu dovolit říct že zatím podle reklam na Wodafone a ukázky na poslední plavky je to pro mě ubožák!
  • neco tak uboheho jak predvedli ctvrtnicek a labus- jsem nevidela cim vulgarnejsi,tim vetsi umelec. tak jsem zuaslechla mluvit na ulici opilce a zaostalce.jak to mohli pustit do televize. co televizni rada?! toprece neni umeni an i kultura. jak potom mladi lide se maji chovat,kdyzu maji takove vzory.kam to vlasne kracime? uz si nepripadam v cesku.snad uz budeme amerkanci zdravim
    • Popletená angelo, když jste napsala Čtvrtníček a Lábus, zřejmě jste myslela Ivánku, kamaráde můžeš mluvit? Námětem této hry se stala korupční kauza Ivana Horníka (pokud ho neznáte, najděte si ho) a pan Čtvrtníček to pojal jako literární dílo a mimochodem, ta hra je satira! Chápete? A mimochodem v té hře se jedná o opravdové odposlechy, takže se dá říct, že páni Lábus a Čtvrtníček to jen četli. :)
  • trefa do černého *1*
  • Falešní sobi - bez chyby !

    Pane Čtvrtníčku, chci Vám poděkovat! Jsem Váš fanda (také mi chybí Česká soda), ale ve "Falešných sobech" jste překonal snad i sám sebe !!! Prosím, dál a dál...Máme Vás doma všichni moc rádi! Dominik
  • přechytračené doby,by jsme Petry Čtvrtníčky potřebovali v řádu stovek,ne-li více!
  • Míška

    Dobrý den jsem na této stránce poprvé.Zaujal ste mě svými vtipnými výstupy, které znám z televize.Je mi 20 let a studuji Vyšší odb.školu Hereckou.Upřímě bych se s Vámi chtěla někde potkat, protože Vás humor je originální a to se mi moc líbí.Máte chytré nápady .Třeba by ste mi mohl poradit jak se stát tak dobrým.Ráda se budu od Vás učit.Miška
  • do doby, než začal paktovat se dokazatelnými zloději a ještě jim začal dělat předvolební kampaně, dobrý. Ale smysl pro šprým nikdy nevyjádří, co za osobnost se ve vtipálkovi skrývá. Takže kdybych si o něm nedělal zbytečný iluze, když mě rozesmál, tak bych teď z něj nebyl zklamán. Moje vlastní chyba.
  • Hrušínský

    Já bych vás chtěla obdivnout za "Hrušínského" v reklamě s falešnými soby! Akorát mi to doma nevěří ... *9* díky za skvělého Ivánka! Eště že ty kucí máme! Zdař bůh !
  • Petře díky moc za Vás!!Váš humor sme v týhle republice potřebovali!!!Jentak dál!!!P.S. vše nej do vašeho sňatku!!!
  • Plosíím

    Mohl byste mi prosím poslat na meila tu reklamu s falešnýma sobama a s váma *7* děkuji moc............ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit