Přejít na výpis diskuzí

Petr Čtvrtníček

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Překvápko...

    Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama! Tahle malá spartakiáda se soby-nesoby mne absolutně dostala! Viděla jsem to již Xkrát a pokaždé mne to rozesměje! Netvrdím, že jsem od tohoto okamžiku výhradním fanouškem (ehm fanynkou), ale rozhodně se ráda podívám i na další "produkty". Takže díky za smích! ps: Kinobox - taky dobrý!
  • Falešní sobi

    Pane Čtvrtníčku,opožděně Vám gratuluji ke sňatku,ale hlavně bych Vám chtěl poděkovat za falešné soby.Tak fantastickou reklamu jsem ještě neviděl.Reklamní pauzy nemám rád,ale na soby si vždy čas udělám.Geniální,famózní,nemám slov,jen co vidím soba,už se plácám.Děkuji,i reklama může být prima. *1* *1* *1*
  • Plosíím

    Už dlouho hledám všude tu báječnou reklamu s falešnejma sobama, jestli ji máte, mohl byste mi ji poslat na meila, *7* nebo alespon, fotku jednoho falešnýho sobíka.............ale nejradši bych to video i se Čtvrtníčkem *14* Děkuju
  • Falešní sobi

    Dobrý den,Chtěla jsem vás poprosit jestli byste mi neposlal na můj email reklamu na falešné sobi.Předem moc děkuji *3*
  • Blahopřeji.

    Ze začátku jsem na reklamu s falešnými soby nadával jak je blbá a pak jí přijdu na chuť. Je naprosto neopakovatelná, neotřelá, jednoduchá a přesto velmi vtipná, nikde neokoukaná, nevtíravá, neagresivní. Prostě výrazný nápad. Sám mám T-Mobile, nechci nic měnit apřesto na tuto reklamu nedám dopustit. Takových reklam vybočujících z průměru je málo (viz Motýl se skupinou Wanastovy wjecy). Představuji si obrázek falešného soba s tažnými saněmi(je ke stažení na internetu pod Vodafonem) doplněný ještě smrčkem a nápisem"Veselé Vánoce a šťastný nový rok" jako pohlednici někde v trafice. Možná by to byla bomba a trhák. Kéž by se toho někdo ujal.
  • Falešní sobi

    http://www.youtube.com/watch?v=6NZsDKEVyy8&eurl= *3*
  • Odkaz

    Tak tady je odkaz na soby :) http://www.youtube.com/watch?v=6NZsDKEVyy8&eurl=
  • Odkaz na soby

    Jsou tam mezery, protoze mi to sem jinak nejde dat.... www. youtube. com/watch?v=6NZsDKEVyy8&eurl=
  • falesni sobi

    Muzete mi nekdo poslat tu reklamu, je to bomba. Diky
  • Obě reklamy, tapety a spořič s falešnými soby ke stažení zde: www.joe.estranky.cz *5*
    • Re:

      nebo na www.vodafone.cz ty kokote. Čtvrťňas a Lábus je NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit