Přejít na výpis diskuzí

Peter Falk

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolombo

    Ahojky lidičky,jsem veliká faninka Petera Falka a seriál Colombo je naprosto jedinečný. *14*
    • Re: Kolombo

      faninko - než začneš psátž - koukni se na pravopis *9*
  • colombo

    jsem jarmila obidova mne uz znate p oslete mi spojeni k vam do klubu dik
  • colombo

    ja bych se ch tela s vami vsemi seznamit *3*
  • 81th Birthday

    Peter Falk má už 81 roků.Je to docela slušný věk.Stihl toho vykonat hodně.Obdivuji jeho práci.Pro mnohé sice zůstane navždy jako poručík Coulombo,ale tento seriál je dobrý.Přeju mu hodně štěstí a hlavně pevné a zdraví!
  • není tam

    u filmografie chybí film Když do města přijdou andělé a je to něco jako Hledá se John Christmas
  • Štramplík

    seriál Colombo přímo zbožňuji,sleduji všechny jeho příběhy,Peter Falk mi připadá velmi milý člověk,který má srdce na dlani a velký sympaťák.
  • Columbo

    Já Petera Falka znám osobně, protože si s ním píšu přes e-mail, a ty bláboly co psal bulvár že má Alzhaimera atd nejsou vůbec pravda, nevím, kde k tomu došly. To je tak se vším. Je pravda že mněl na konci roku 2009 automobilovou nehodu, kterou ovšem nezavinil on a že si lehce poranil hlavu, kterou mu ošetřily v nemocnici... Nic víc se ovšem nestalo, kromě toho, že ho bulvár pronásledoval na ulici a fotil, a on jim utíkal.
    Holt bulvár umí zneužít kde co... *3*
    • Re: Columbo

      No to je trošku moc né? *1* tak Petra pozdravuj. *1* *1*
  • brad-pitt

    brad pitt

    no colombo je vybornej clovek a jeho serial je nejlepsi na svete porad nato koukam

    hele neni tu nekdo kdo ma kontakty i na jine lidi jako je treba aniston a jiny ?

    budu rad kdyz mi do vzkazu nekdo napise real kontakty
  • smrt

    Osobnosti.cz málo kdy ukazují data umrtí a narození správně. Peter falk zemřel v roce 2008 na plícní embolii. *9* *9*
    • Re: smrt

      Tohle kdyby se Petr dozvěděl co tady o něm píšete tak myslím, že by z toho dostal infarkt... Peter Falk žije, á má 82 let. Ještě neumřel ;-) *5*
      • Re: Re: smrt

        Peter zemřel dnes .....
  • Falk

    Peter Falk mel zidovske rodice, z "východu", proto nemohl pracovat pro CIA, jak si puvodne pral

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit