Přejít na výpis diskuzí

Peter Falk

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peter

    Je nejlepší. Hlavně super v roli poručíka Colomba. Každý film jsem viděla moc..............krát a pokaždé se skvěle pobavím. Je prostě jednoduchý až je geniální. I když mu jeho "neviditelná" manželka obarví košile na modro, je na ní stále vlídný a evidentně ji miluje.
  • bere za srdce

    Málokterý herec nese srdce na dlani. On mezi ně patří. Griffin a Phoenix-ová je z životní látky. Kéž bychom všichni takto vnímali svět,mohli bychom si ušetřit zklamání a prohry. Jistý diskutér, tam zmiňuje, že konec je levný ničením automobilů. Ten člověk vůbec nic nepochopil. Málokdo z nás dokáže v minutě zoufalství být svobodný, vždyť se na něho v momentě sesypal vzkaz plný lásky, nesmírná fyzická bolest ozývající se rakoviny a bolest duše plné zoufalství, které nejde uhasit. Kolik bolesti my všichni budeme muset prožít, abychom dokázali vnímat druhé. Mimochodem, proč se točejí nejapné remaky, jako ten z roku 2006? *5*
  • evelina

    klid v nebíčku

    Dnes jsem se těšila na opakování dašího příběhu Colomba na Primě. Teď ho budu sledovat s vědomím, že náš obdivuhodný Peter na nás shlíží již z nebíčka. Přeji jeho duši klid. Ke konci života si ho příliš neužil.
  • Griffin and Phoenix

    Nejsem žádný velký fanda P.Falka a abych se přiznal Columba přímo nesnáším,ale že tady bude v jeho filmografii chybět film z roku 1976 Griffin and Phoenix tak to je tedy síla.Pro mne asi jeho nejlepší role.
  • 2miris

    jedním slovem SYMPA´TÁK!!! v po-pa od 9.10hod. dávají na slov.tel. 1 colombo
  • K tomu jménu,na německých stránkách je zvětšená fotka jeho průkazu a na ní Lt. Frank Columbo
  • A jednou ho nějakej kolega - policajt i oslovil Franku... A jinak s váma souhlasim, je to fakt skvělej herec a v roli Colomba je prostě neodolatelnej.
  • vynikající

    Nejlepší detektivní seriál všech dob!
  • *3* KOLUMBUS
  • DOUTNÍČEK

    Na Columba nemá ani Kriminálka "Las Vegas" *3* Nejcíce se mi líbí Columbo s doutníčkem *5* Už se teším, jak jej bude TV Nova opět dávat *4*
    • Re: DOUTNÍČEK

      Colombo? hodně dobrý detektiv , všechno vyšetří hlavně klade důraz na detaily a to je to nejduležitější
    • PolštařovoČíslo

      proste colombo je neeej.....neake kriminalky se muzou jit schovat....proste nejj detektivka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit