Přejít na výpis diskuzí

Peter Falk

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau! Lidičky, nedávno sem se hádala s mou tetou, jestli ta ženská, co hraje v seriálu: ,,To je vražda napsala" je jeho sestra? Já tvrdím, že nejsou v jakýmkoliv příbuzenským vztahu...může mi to někdo prosím potvrdit? Pište prosím na mail...dík moc!!! Prosím odepište! vsadila sem se o prachy!!! *9*
  • Columbo je genius!!

    Columbo je naprostý génuis,je to nejlepší detektiv všech dob a Peter Falk je super herec!Kdybych měl ocenit seriál 1-10hvězdičkami tak dám 10!!!Columbo je tak skvělá a geniální postava,že jediní detektivové kteří se mu výrazně blíží jsou ti nejlepší(kromě jeho):Sherlock Holmes,Adrian Monk a Hercule Poirot.Já si však přesto myslím že úplně nejlepší detektiv je prostě Columbo!!!! *5*
    • Re: Columbo je genius!!

      Mas mozna pravdu-vadi mi pouze,ze uz napred vi,kdo je vrahem. *13*
      • matthew.k

        Re: Re: Columbo je genius!!

        ahoj jinak naopak nevadí mi že znám vraha colombo je výjmčný tím jak na všechny ty případy příde jakým stylem to jsou úplné prkotiny jenže když to naně vysype tak to ten vrah většinou nevrdrži a přizná se pamatuji si že jednou na něco přišel pomocí cukru *3*
    • Re: Columbo je genius!!

      Si debil ne?Jak muzes porovnavat detektivy ze serialu *13* *13* *13* *13* *13* *13* ?Ale jinak souhlasim ze Peter Falk je bomba herec.Postava Columba se mi zda trochu prehnana,ale nejvic prehnanej ses tady ty hochu!To sem jeste nevidel,no nic ale uz koncim nebudu ti brat iluze! *3*
      • Re: Re: Columbo je genius!!

        Když si to uvědomíš,tak ty 4 co jsem zmínil jsou v podstatě stejně dobří,takže můžu porovnávat opravdu dobře,jsou to ti nejlepší!!!
  • Manželka

    Lidi víte vy vůbec někdo jak se jmenuje Colombo jménem? A jiste nevite ani jak se jmenuje jeho žena?me by to tak trochu zajimalo!Mam colomba zkouknuteho, ale na tohle jsem nikdy neprisla!Ujelo mi to snad?Jinak je to fajn serial, jeho postava je lehce komicka a velice genialni!Jako byl tehda a je Svejk!Lucie
    • Re: Manželka

      Jeho křestní jméno není známo a jak se jmenuje jeho žena,to nevím.Asi je to těžké zjistit.
      • columbo

        jsem jarmila obidova je mi 32 let zjistila jsem ze columbo ma vazne dobre filmy. emailujte mi hned diky.
  • dan4815

    jo, promiňte ještě jsem si vzpomněl....

    Ta lepší generace pomalu odchází. Kdybych byl věřící, řekl bych: ''Snad se v hereckém nebi zase budete mít dobře!'' Poslední roky to měl těžké. Nenahraditelná legenda, a jeho skvělý výraz ve tváři, bude oslňovat lidi ještě hodně dlouho. Škoda, že neuslyšíme slavnou větu: Jo, a ještě jsem si vzpomněl...
  • Culombo

    Jeto skvelej serial a Peter Falk je vybornej herec kdyby odešel ze serialu columbo nedival bych se na ten serial
  • Je to fakt SKVĚLEJ herec!!!
  • Email na Falka

    Můžu poskytnout e-mail na Petera Falka: pfalk.cnn@gmail.com
    • Re: Email na Falka

      To ses tak naivní idiot, ze si myslis, ze si dopisujes s Peterem Falkem? To te teda lituju...
  • evelina

    Peter

    Falk je opravdu skvělý herec. Colomba už xkrát opakovaly Nova i Prima. Vždycky se moc ráda dívám, i když už dávno jasně vím, jak to dopadne. Falkovo mile jakoby roztržité jednání Je nepřekonatelné. Doufám, že jeho zdravotní stav je dobrý, nedávno bulvár psal, že se zblázni a dokonce uveřejnil dost blbou fotku. Ale známe bulvár, překroutí vše, jen aby šokoval *3*
    • Re: Peter

      Je vazne nemocny, jeho dcera, prozradila verejnosti, ze se jeji otec uz nemuze stykat s lidmi.
      Ma Alzheimerovu chorobu a musi byt izolovany.
      Je ho velka skoda, byl to nejenom skvely herec, ale take dobry clovek.
      • Re: Re: Peter

        To, co tady píšete není pravda a musím to vyvrátit. Peter Falk nemá Alzaimerovu chorobu, mám to potvrzené.
        Bulvár je prostě bulvár...
  • Odpočívej v pokoji...

    Odpočívejte v pokoji a ať je vám zem lehká inspektore. Sbohem.
    A ještě jednu věc: Budete tady chybět...
  • Aplás

    "Odešelste nečekaně a svámi a velká část historie amerického Haliwoodu.Přeji vám klidný odpočinek.Nechť je Vám Vaše smrt milosrdenstvím pro Vás."
    • Re: Aplás

      Neříkají ti náhodou alfabeta? (Nebo analfabet?)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit