Přejít na výpis diskuzí

Pavel Řezníček

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SEN

    DNES SE MO O NĚM ZDÁLO *4* *4* *4*
    • Re: SEN

      KECÁŠ? TAK TO JE DOBRÝ VĚDĚT JAKO!
  • Kdopak by se vlka bál

    Pro mě absolutně nejnudnější film :-/ Usínala jsem u toho... Myslím, že tu předtím bylo pár příspěvků, kde bylo jak je to super film... WHAT? *7*
    Nic se tam nedělo!
    Prostě film absolutně bez šmrncu, děje...
    Celé jen o tom, jak si holka myslí, že není dcerou své matky...
    Herecké výkony Jitky a Pavla jako vždy skvělé to ano, kamera taky dobrá, ale scénář a film... O bodu
    • jitkamorcova

      Re: Kdopak by se vlka bál

      No,tvůj názor - dobrý,beru....Já si přesto myslím,že v dnešní době, kdy se v televizi objevují převážně filmy zahraniční(samé vraždy,násilí...atd), je vzácnost nový český film.Pavel hrál tatínka moc hezky....slušelo mu to....ale Pavlovi to sluší úplně všude...... *14*
      • Re: Re: Kdopak by se vlka bál

        mě se ten film také líbil....Pavel je fešák *1*
        • Re: Re: Re: Kdopak by se vlka bál

          Neco noveho? Zarucene "overeneho?" *1*
  • Pavle Řezníčku, si frajer. Nejlepší a nejcharizmatičtější herec, snad všech dob. Ta tvoje skromnost a přirozenost mě úplně fascinuje. Přeji hodně štěstí !!!
  • Hetero nebo Gay. Obě slova jsou ve spojení s Pavlem hnusný !!!! Znám ho jako velice pohledného chlapce, toleratního, hodného. Prostě dá se s ním mluvit o všem. Jestli si někdo myslí,že má zkušenosti jak s holkama tak s klukama, tak to je spíš v životě výhoda ne ? Podstatný je jaký je a že vůbec je. Hlavně zdraví !!!
    • Souhlas,fandí mu obě strany .
  • Fotbalista

    Pavel je skvělej kluk a byl taky vynikající fotbalista. Kdyby nebyl dobrej herec, byl by dobrej fotbalista. *4*
    • Re: Fotbalista

      Jako fotbalista byl výbornej, možná nejlepší na škole, však hrál za Zbrojovku Brno...
  • _

    Ve skutečnosti vypadá jinak,nezná se vám taky?;))
    • Re: _

      no já jsem ho ve skutečnosti neviděla, tak že nemohu soudit *1*
  • nezvěstný

    ve filmu nezvěstný (03) byl nejlepší
    • Re: nezvěstný

      jj,ten film byl celkově hezký i Bob a Matásek tam hráli skvěle!jinak me se teda nejvíc libíl v Letišti (ale to je jako samozřejmost :D)ale jinak v té Stříbrné paruce!
  • muž s osobním kouzlem

    dnes jsem ho potkala před FÚ v Brně, zapaloval si cigaretu.......je to okouzlující muž, docela mě mrzí, že jsem se na něj nestačila usmát....
  • Fotky Pavla + hraní v ČT

    Pár fotek z reálu: http://www.ihot.cz/celebrity/pavel- reznicek/746/5.html

    Jinak Pavel hraje 5.4. v 3+1 s M. Donutilem.
    • Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

      Cože?Už i ho?Sakra,to mu už ani nebudu moc dát pusu na veřejnosti *8*
      • Re: Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

        no jo no co se dá dělat, tak že jedině to líbání někde v soukromí *1*
        • Re: Re: Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

          :-) tak což o to,mě by zas tak nevadilo být v novinách :-D
          • Re: Re: Re: Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

            aha tak že další, která se chce přihřát na výsluní někoho jiného *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

              *15* to měl být sarkasmus,já opravdu nemám za potřebí tohle dělat!da výsluní se umím dostat sama,v tom co dělám ;-)
    • Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

      Prý: "Řezníčkovi nechybělo ani cigárko, které je pro něj jistě nedílnou součástí image
      ." :-D:-D Tak závislost je v dnešní době image?:-D
    • Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

      Tak už i na něj se začali lepit paparrazi?:-D:-/
      • Re: Re: Fotky Pavla + hraní v ČT

        no jo no *10*
  • Pavel

    tak dneska jsem měla zážitek...tedy původně jsem myslela, že ho budu mít u muzikálu dracula-po představení jsem stihla ještě ulovit fotku s Danem Hůlkou a Monikou Abs. a odcházela jsem s kráásným pocitem, ale pak jdu na metro a v těch dlouhých strašných jezdících schodech vidím naproti mě Pavla...no jemu to tak seklo, že si toho všimla i moje mamka a obě jsme koukali na něj...z toho štěstí mě napadlo ho, jen pozdravit tak říkám dobrý den a najednou vidím ten jeho frajerský úsměv a pozdravení....holky, ten je opravdu hroozně pěknej a ve skutečnosti vypadá ještě líp než v Tv....jen mě mrzí, že jsem ho nepotkala o minutku dřív nebo dýl, protože na těch schodech jsem ho nestihla ani vyfotit
    • Re: Pavel

      jo, vazne mu to seklo... a vim, proc *4*
    • andrii

      Re: Pavel

      Tak to mohu jen potvrdit. Také jsem měla tu možnost ho vidět na vlastní oči a rovněž v metru. *3* V telce mu to sluší, ale ve skutečnosti je mnohem mnohem hezčí a jeho osobní kouzlo a charisma z něho přímo vyzařuje. *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit