Přejít na výpis diskuzí

Pavel Řezníček

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • squash

    Nemáš zač,ale opravdu nevim zda chodí právě tam,pouze můj odhad....dej vědět,pokud je to pravda! *3* držim palečky
    • Re: squash

      díky za info ale nejsem z prahy..tak že ho stejně hledat nebo někde čekat nebudu. Zajímalo mě to jen tak.. *14*
  • jitkamorcova

    kontakt

    Ahoj,nemáte někdo nějaký kontakt na Pavla?Třeba kontakt na fanklub nebo třeba mail?Asi je moc těžké sehnat na něj kontakt,chápu,že má nárok na své soukromí....nevíte o něm někdo něco víc?Je ženatý?Má děti?....atd. Vůbec nic se o něm neví.Je prostě úžasnej......jak jsem napsala už níže,je mooooooc sexy..... *14*
    • Re: kontakt

      Milá Jitko,

      pan Řezníček je démonickým typem muže, který je schopen zbořit zástupy žen. Ve skutečnosti, je to tak všechno co od něj můžeš v partnerském vztahu čekat. Je to muž, který říká, že miluje déšť a přitom když prší, jde se schovat do Platýzu.
      • jitkamorcova

        Re: Re: kontakt

        Ahoj,
        máš pravdu,Pavel je démonický,proto je asi herec......pro partnerský vztah se možná nehodí,to nevím,tak moc ho neznám,ale zbořit bych se od něj klidně nechala *3* a do toho Platýzu bych se s ním před deštěm taky schovala...... *14* říkáš "za sto dolarů až do domu?" To beru...... *3*
        • Re: Re: Re: kontakt

          Milá Jitko,asi bych nežrala vše, co se tady píše...hlavně je to anonymní diskuze..tak že si sem může napsat kdokoliv cokoliv..to neovlivníš... není vše takové, jak se píše.... *3*
          • jitkamorcova

            Re: Re: Re: Re: kontakt

            To je mi jasný,že když je někdo neregistrovaný a nepřihlášený - čili anonym - asi je úplně jedno,co tu vypustí za bludy,já se nebojím prezentovat se zde celým jménem,za své sympatie k Pavlovi se nestydím a za svým názorem si stojím,Pavel je sexy chlap,at je v soukromí jaký chce,mě prostě baví...........mě se prostě líbí..... *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              rozumím a souhlasím...těch drbů tady bylo, dokonce tu původní diskuzi tady nechal někdo vymazat...protože to byl hnus co se tady psalo...
          • Re: Re: Re: Re: kontakt

            ...a co kdyz ty "overene fakta" jsou taky jen pomluvy?
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              tak at ti to potvrdí dámy co s ním mají zkušenost...i když jen jako bokovky-jak tvrdí...
              to že má přítelkyni Martinu - manažerku skupiny Wohnout a Jana Lota je pravda...(teda pokud se teď někdy nerozešli). jsou spolu tuším přes 3 roky...
              to není žádný drb....a nic tajného *1*
          • Re: Re: Re: Re: kontakt

            Me cizi zivoty nijak moc nezajimaji, mam co delat s tim svym a kazdy zije tak, jak nejlip umi. Jestli je pravda co pises, je to smutne akorat pro jeho pritelkyni. Prezentovat se jako svobodny a bez zavazku, uzivat si jinde a mit pritom slecnu, mi teda moc sexy neprijde. Nekteri lide ale zijou v tzv. "tiche dohode," at uz sami se sebou, nebo se svym okolim.
            A jestli jim to vyhovuje, je to jen jejich vec...
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              já tady nic nepíšu, jeno fakta,,,ty drby tady píše někdo jiný...kdo s ním má "prý zkušenosti"
          • Re: Re: Re: Re: kontakt

            No, je dobrej no, co si budeme povidat. Hele Simo, a ty mas snad taky nejakou osobni zkusenost? Nebo odkud o nem vis tolik veci z jeho soukromi. Pritelkyne, dite...? A tobe to verit muzeme?
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              to jsou ověřené věci....tak se tady na to zeptejte dam, které s ním "mají zkušenosti" jestli kecám.. *1*
      • Re: Re: kontakt

        Ze by to byl obchodnik s destem...?
        • Re: Re: Re: kontakt

          Obchodník s deštěm, proč ne ? Paralela by tu byla...Pavel je každopádně podezřelý, přišel bůhví odkud a za "sto dolarů" slibuje dodat "až do domu" pořádný déšť.
          • Re: Re: Re: Re: kontakt

            no vždyť říkám, skvělý herec... *1*
    • Re: kontakt

      má přítelkyni Martinu, dítě má, ale nežije s matkou dítěte....je rozvedený,
      • Re: Re: kontakt

        nikdy ženatý nebyl!
        • Re: Re: Re: kontakt

          ..a o tom to je, tato diskuze.. spousta zarucenych informaci.. rozvedeny, chodi s Martinou atd..
          • Re: Re: Re: Re: kontakt

            jasně, ale jako ženatý nikdy nebyl, říkal mi to jeho manažer, kterej si ted občas nevidí do psuy:))))
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              ne
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              tak hlavne ze vis, ze to, co sype z pusy, je pravda.. a nedela si z tebe srandu - nic ve zlem *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              a proč jako ne? nic špatného či nepravdivého jsem neřekla.... jen mi to vůči Řezníčkovi nepříjde vůbec fér, když má takového "kamaráda" na kterého žena mrkne a on jí vysype něco z Řezníčkova soukromí...
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              tak to hlavně všude vytrubuj *10*
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              pže říká to co by neměl... a to si říká jeho "kamarád" hahaha
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              proc si nevidi do pusy??
      • Re: Re: kontakt

        Ja jsem slysela, ze s Martinou uz davno nechodi...
        • Re: Re: Re: kontakt

          ...a neni to jedno?
          • Re: Re: Re: Re: kontakt

            jak pro koho...
            • Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              mela jsem na mysli, jestli neni jedno to, jestli spolu jeste chodi nebo ne....
        • Re: Re: Re: kontakt

          i to je možné, já vím, že spolu chodili, že snad skorko 3 roky *3*
      • Re: Re: kontakt

        ...a obcas si svobodne uzije nejaky ten "romanek..." *5*
        • Re: Re: Re: kontakt

          vlastní zkušenost?
          • Re: Re: Re: Re: kontakt

            jo jo...
  • jestli pak tyto stránky čte Pavek Řezníček? nebo je to jen debata o něm , jak je charismatický apod.?
    • Určitě nečte a je to debata o ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit