Přejít na výpis diskuzí

Pavel Řezníček

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paulinek23

    Pája je skvělej

    Pája je užasnej herec. Skvěle vypadá má charisma a vypdá, že bude moc hodnej a romantickej. Je dobře tmavej...líbí se holkám. *5* *5* *5* *3*
    • Re: Pája je skvělej

      On romantickej a hodnej? Tak to bych neřekla....
    • Re: Pája je skvělej

      je dobře tmavej???co to proboha je???to asi psal hošík co? *15*
  • Pája

    Je to prostě krásnej,sexy a charismatickej chlap.Má krásný oči a úsměv a nejhezčí a nejlepší byl ve VKVéčkách a taky v Letišti.
    Prostě chlap jak má být. *14* *14*
  • ...

    Super,konečně to smazali!!!:)))Jinak Řezníček bude tuto neděli v pohádce na ČT1 v 1 odpoledne.
    • Re: ...

      na pohádku se těším *3*
      • Re: Re: ...

        No,zase tam bude mít ten sexy účes:D:D
    • Re: ...

      kde je ta diskuze? *7*
      • Re: Re: ...

        Smazali ji redaktoři!Konečně!
        • Re: Re: Re: ...

          a jako proč? to je tady nějaká cenzura? *9*
          • Re: Re: Re: Re: ...

            Napsala jsem jim at to tady vymažou,protože to tady bylo plné pomluv,urážek,spamů a podobných pytlovin!
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              to jsem rada *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Jojo,jasný
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              to Oto: samozrejme, ze je. Teda me aspon urcite *3* jen jsem pro volnost projevu, tot vse *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Není to jedno?
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Predem podotykam, ze nejsem zastancem vetsiny predchozich prispevku. Ale nechat kvuli tomu smazat diskuzi??? Od toho je to diskuze, ne? Kazdy si muze psat, co chce. Zda to jsou pomluvy, vi pouze jeden clovek a tomu je to nejspis ukradene *4* O cem se tedy muze psat? O tom kdy kde hraje (ok, ale na to by mely byt nejake oficialni stranky) a pak jeste pochlebovat, jak je sexy, ma super vlasy, oci, usmev atd.???
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              spamy chápu, ale nevím, kdo s tím začal, teda vlastně vím....ale sem si může napsat kdoliv cokoliv....tak že třeba za měsíc se to může mazat znova....každý by se měl na sebou zamyslet, když něco někam píše *1*
  • .

    Ted mamina koupila Pestrý svět a je tam článek o Pavlovi...No, já čuměla jak z jara, jelikož jsem si myslela, že se o něm vůbec nepíše... No titulek jak kráva "8 měsíců bez sexu" :DDD Krátký článek o tom, jak se na podzim rozešel s Martinou a jak vedle sebe nemůže mít úspěšnou ženu... Fascinují ho, ale nedokáže s nimi chodit....:D
    • Re: .

      Nebyla to Martina ale Martin, nemůže najít ne úspěšnou ženu ale muže a se ženami nemůže ne chodit, ale spát... Jinak máš ve všem pravdu... :-)))))
    • jitkamorcova

      Re: .Pestrý svět??????

      Pestrý svět??? Víš, co to je za "časopis"??Víš, že ani jedno písmeno není pravda, že je to všechno vykonstruované a vymyšlené? Kdy už lidi přestanou tyhle braky kupovat??Ne, nepřestanou, budou to kupovat a co je horší, budou tomu věřit.......!!!!!!!!!!!!!! Pavel má svůj život a může si svůj život žít, jak chce, jako my všichni tady......... *13*
      • Re: Re: .Pestrý svět??????

        uklidni se, prosím:D
        říkám snad, že nemůže žít jak chce...
        mě je jeho život celkem putma, mám svých starostí dost
    • Re: .

      já si myslím, že bulvár napíše to co se mu hodí, časopisy tohoto typu nekupuji ani nesledují. A můj názor je že pan Řezníček má jako každý z nás právo na soukromí. Není přece veřejným majetkem.
    • Re: .

      Jsou to kecy, Pavel zas tak zoufaly neni a to, ze je treba ted sam, je jen jeho svobodna volba...
      • Re: Re: .

        souhlas
      • Re: Re: .

        a kdo to vyvracel??? *7*
    • Re: .

      asi pěkný egoista *1*
      • Re: Re: .

        Důvod proč jsem na tuto diskuzi vstoupila je, že bych ráda objevila film Keep smiling,pokud někdo ví, kde ho objevit dík předem,
        • Re: Re: Re: .

          Zlatko na tento film sa ešte načakáš. Koniec je totiž vďaka peniazom v nedohľadne.
      • Re: Re: .

        promiň ale proč by neměl bý? každý jsme trochu egoističtí, nebo ty by ses ve všem rozdal či rozdala..?
      • Re: Re: .

        bulvár nečtunevím co o něm moc píše tedy o soukromí domnívám se, že je to jeho soukromá věc jak si uspořádá život. vždycky jsem na něm oceňovala, že si chrání soukromí. Herec je fakt skvělý, je v rolích uvěřitelný
  • Pavel a drby..

    Holky neblaznete a nereste vsechny "zarucene informace", ktere si tu prectete.. Pavel je uplne v pohode chlap, prijemny, zabavny, jasne ze neni svatousek, ale uprimne - ktery chlap (bez zavazku) by byl, kdyz se to samo nabizi, ze?... Presne jak napsala "rouge" - zij a nechej zit..
  • zlatý chlap

    Mala som tú česť spoznať Pavla na jednom projekte na ktorom pracoval nedávno na Slovensku a môžem povedať len toľko , že Pavel je jeden milý a skromný človek. Veľký profesionál aj vo vypätých situáciách. A to že je aj fešäk je bonus.
    • Re: zlatý chlap

      a jaké vypjaté situace nastaly?!
      • No niekedy pri natáčaní,hlavne v exteriéroch v zlom počasía niekedy aj zo zdravotnými ťažkosťami hercov, bývajú aj vypäté situácie.Niekto sa nechá obskakovať a ľutovať ale Pavel zatne zuby a pracuje. A tiež super zvláda nálady svojich kolegov.
  • nesmírný fešák a sympaťák, ráda se dívám na pořady, kde vystupuje, má i příjemný hlas a ještě je to můj ročník, držím mu palce!
  • ...

    měla jsem tu čest s ním pařit a fakt to stálo za to ;)))
    • Re: ...

      Pavlín, a kde jsi s ním pařila? A co myslíš tím, že to stálo za to?
      • Re: Re: ...

        v Mecce, no,tak jak to myslím?:D úplně normálně,že to prostě stálo za to,protože se umí odvázat...
  • ? What ?

    Nic novýho? :-/ *7*
  • lieblinka

    Pavel Řezníček

    Prostě sexy krásnej kus chlapa. *14*
    • Re: Pavel Řezníček

      Petr HAVLÍČEK je hezčííí
      • Re: Re: Pavel Řezníček

        co to sem pleteš *8*
        • Re: Re: Re: Pavel Řezníček

          :D co se rozčiluješ? tohle je svobodná diskuze, reaguji na příspěvek ;-)
          • Re: Re: Re: Re: Pavel Řezníček

            tak běž na diskuzi pana Havlíčka...a nelez sem *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Pavel Řezníček

              ebebebebe :DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit