Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • díky že jsi konečně šel do české reprezentace
  • únava

    na to ,aby hrál za reprezentaci,je velice starý a unavený,ale za ty svoje poblblé Juventusy bude hrát klidně do 50-takovým hráčům,co nechtějí reprezentovat a za svoje kluby si dál hrají by měli zakázat hrát i za ty kluby. *10*
    • Re: únava

      tobě by zas měli zakázat psát na tyhle diskuze ty blbe!!!narozdíl od tebe on něčeho dosáhl, a stou repre. ani se mu nedivím že odešel udělal bych to taky být na jeho místě, pač naše repre jde rok od roku do sraček a ještě se nechat urážet od těch naši novinářů, kteří rád vše kritizují. Dnešní reprezentanti (myslím ještě co hrali např. proto Slovákům) sou rozmazlení frackové. Každý z nich se hrne za penězi a na hřiští vydají tak leda velké víte co !!!Pavel je hráč který dřel na hřišti že všech nejvíce...
      Pavle byls užásný hráč, a hodný člověk.
      • Re: Re: únava

        ale teď už je to stejně jedno,když už to pověsil na hřebík.Jako jinak nic proti němu,jenom prostě nechápu,jak někdo může odmítnout reprezentovat svou vlast,vždyť by to měl být nejvyšší cíl každého sportovce.Ale stejně asi nikdy to Mistrovství světa ani Evropy nevyhrajeme,ani,kdyby se stal zázrak a nikdo by reprezentaci neodmítal,tak je to celkem šum a fuk.
  • Doufám,že se vrátí do reprezentace a pomůže nám na MS do Německa!!!
  • Jsi na řadě

    Pavle, ty pro naši reprezentaci hodně znamenáš, tvůj odchod nás moc mrzí , ale můžeš říct třeba stokrát ne a pořád budeme doufat že se vrátíš. Prosíme rozmysli si znovu své rozhodnutí v ČT si řekl, že by jsi se vrátil a že tě zklamal trenér, který určitě dělal vše co mohl pro to aby ses vrátil. Teď si na řadě ty zavolej trenérovi a přijĎ nám pomoct s baráží. Na ty co tvrdí že máš díky naší rep. spoustu peněz a že si zrádce vůbec neber ohled.Já tvrdím že si nejlepší fotbalista na světě a že tě naše rep. do baráže a doufejme že i na MS potřebuje.
  • fotbalista

    Jo souhlasím je super.Moji nejoblíbenější fotbalisti sou Nedvěd,Rosický,Sionko,Ujfaluši,P irlo,Cannavaro,Kulič,Gerrard
  • nik011

    vsechno nej

    vsechno nej k narozkam!"!!
  • Čau Pavle!

    Tak si představ, že je mi už 5 let a slavím narozky ve stejnej den jako ty! Dokonce jsem začal hrát a trénovat v Liberci v TJ Sokol Doubí a na tréninku mi trenér říká Tonda Nedvěd, protože mám tvůj dres z repre. Tohle píše táta, kterej je taky bývalý fotbalista, jen je trochu starší než ty. Jsme velký fandové Juve! Pavle oba ti přejem do dalších let mnoho zdraví a štěstí. Někdy Ahoj! Tondové
  • všechno nejlepší ikono Juventusu Méďo!

    Bratr vás obdivoval a stále obdivuje.

  • PAVEL JE SUPER!

    MYSLÍM SI,ŽE JE TO TU TROCHU PUSTÉ! VŠICHNI BLÁZNÍ ZA BAROŠEM,ALE NIKDO SE NEDÍVÁ NA JINÉ FOTBALISTY JAK HRAJÍ. VŠICHNI ZASLOUŽÍ OBDIV NEJEN BAROŠ. JE SICE HEZKÝ ALE NA PAVLA NEMÁ.!.!.!.!
  • Pavel je super!

    Pavel je nejlepší fotbalista!Mám jeho dres a strašně mu fandím. 3koda, že nehrál v nominaci na mistrovství Evropy proti NIzozemsku. Třeba bz jsme s ním vzhráli. Je to kapitán, který umí své mužstvo podržet. Pavle jsi supééééééééééér!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit