Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvarohový knedlík

    Pavle, moj starej hrával také čutec i moji ogaři- sice jenom na krajské úrovni na Vsetínsku. A říkávali : Masopust- to je kus špeku na zeleném pažitu ! A ty mi připomínáš zase bum-bum tvarohový knedlík na zeleném pažitu ! Je dobré, že postoupil dále Arsenal. Byl mnohem lepší !!! *1* *1* *1* *5* *16* *16* *9*
  • Běž už konečně do hajzlu ! *3* *9* *3*
  • MS ? STOP ! *13* *15*
  • pavel??

    Já osobné proti pavlovi nic nemám je to dobrý fotbalista ale myslim si že u nás jsou nebo je lepší fotbalista než je on a to Karel Poborský pavel je sice bojovník má zaujetí na hrišti ale karel a jeho technika, přihrávky ta u nás nemá obdoby, podle mě by měl být víc ceněný než pavel nebo aspoň stejně jeho jedinou smůlou bylo že nezůstal v itálii když má svůj den karel a kdy pavel tak karlovi ani pavel nestačí..
  • ČESKO - HOLANDSKO ..

    Milý Pavle! Vždy jsi pro mne,nás znamenal symbol našeho národu ,který se moc dobře v Evropě neprezentuje .Dalo by se říci bůh který je v pohodě,je skromný,rozumný a jsou osobnosti v hokeji,fotbalu ,které dokázali více neš ti bolševici ve vládě,patříš mezi ně také ty ....., nechápu co se stalo že jsi zanevřel na české lvíčata ,prosím zachovej se jako chlap!!!!!Velmi jsme ti fandili,každý tvůj ůspěch byl pro nás radost. Jsem hodně zklamaný že jsi povýšil ješitnost nad národní hrdost. Musíme hodně ovládat svoje emoce po dnešním fotbale.....S POZDRAVEM PETR K.
  • Pájo dík ze ses vrati jsi ten nejlepší fodbalista na světe!!!! Česká reprezentace tě potřebuje!!!!
  • fuj

    je me s tebe na bliti, na to abys byl nejlepsi cesky fotbalista musel bys to mít v hlave v poradku, popros sveho tatu at Ti da poradne pres drzku, fery
  • osobnost

    Je velmi málo českých a československých fotbalistů, kteří nás zviditelnili na mezinárodní úrovni. Z historie kterou nepamatuji snad Plánička, Bican, Masopust, Panenka a Pavel Nedvěd. Děkuji Honzovi za jeho výkony, kdy i za reprezentaci odevzdal na hřišti všechny svoje síly i když se na MS nedařilo. Zlatý míč si zaslouží je to náš nejlepší fotbalista od dob Masopusta. Díky Pavle.
  • Reprezentace ČR

    Subjekt: Pavel Nedved do reprezentace hlasujte PRO poslete DAL Fanoušci českého fotbalu! Cílem této výzvy je návrat Pavla Nedvěda do reprezentace České republiky. Pokud chcete, aby se Pavel Nedvěd vrátil do národního mužstva, hlasujte na www.ihlas.cz. Výsledky hlasování jsou zveřejněny přímo na stránce www.ihlas.cz. a jsou předávány Pavlu Nedvědovi průběžně prostřednictvím internetu. Hlasujte TEĎ! Přepošlete tento email svým přátelům a známým. Cílem je návrat Pavla Nedvěda do reprezentace ještě před rozhodujícími zápasy kvalifikace MS 2006. Organizátoři hlasování www.ihlas.cz
  • Měda je suproví

    Mezi nelepšími fotbalisti patří Pavel Nedvěd.Von že nenínejlepší ale suproví na celém světě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit