Přejít na výpis diskuzí

Pavel Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na MS vás - reprezuentanty - pustím maximálně ze skupiny a pak vám vystavím STOPKU ! *1* *3* *13* *15* *5* *1* *3* *15* *13* *13* *13* *15* Při rozboru náhodně vybraných 6 hráčů jsem zjistil, že ani jeden (!!! *15* )nebude na svém dresu mít svoje šťastné číslo !!! *13* POZOR !!! Velká možnost nepříjemného zranění ! Inu komu není rady...Tímto problémem se zabývám mnoho let ... *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • :-I

    Na hřišti ukázkový bojovník a buldok,jeho touha po výhře motivovala ostatní.Bohužel si sám zkazil renomé svými mediálními výroky.BTW:jestli pojede na Euro 08 tak už mě vážně klepne :D
    Respekt za to,že neodešel Z juve i po sestupu do serie B
  • když se tak dívám a nevidím na této diskusy žádný příspěvek, tak si myslím, že jste lidi trochu cvoci, když nepoznáte kvalitu hráče!!! Pavle, jsi nejlepší!!!
  • Pan uraženej.

    Je to moc velký nafuka.Je pravda že fotbal hrát umi,ale kyž je takovej srdcař nemusel dělat takove okolky kolem ...REPREZENTACE.Jen si spomente na minulou kvalifikaci jak to vedl jako kapitan.
  • pavel je best vy...
  • blbec

    pavle ti si nejlepci ale si užitecni
  • 4ever Pavel

    Páááájo,prosííím vrať se. Bez tebe repre neni nic. Jak řek Kaja: bez Nedvěda sme silní ale s Nedvědem ještě silnější!!! Nároďáku chybí duše, a ta je v Juventusu........... Milovat tě stejně budu, ať seš v repre nebo ne, ale bez tebe se do Německa nedostaneme. Comeback proti Finům by byl kráááásnej.........
  • jdi do prdele

    Ty jeden kreténe, jestli neumíš telefonovat a neumíš si za ty prachy, který Ti umožnil lenhle národ vydělat někomu říct, aby panu trenérovi zavolal,že na nás tady všechny sereš,tak ji jednou provždy DO PRDELE.
  • Cau Pavle, ja vam fandim ve fotbale.Prosimte posli mi svoji fotku na adresu.Jiri Maska Bavorova 20 Strakonice 1 386 01.Tak cau a nezapomen mi napsat.JJJJJJJJJJIIIIIIIRRRRRRRRRRKKKKKKKKKAAAAAAA AAA
  • Fandím Ti

    Ahoj Pavle, považuju Tě za jednoho z nejlepších českých fotbalistů. Je moc dobře, že ses vrátil do nároďáku. Tvoje góly z šestnáctky jsou parádní. Vydrž ještě aspoň dva, tři roky u fotbalu. Těším se na Německo, jak nám pomůžeš do finále. Ahoj Michal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit