Přejít na výpis diskuzí

Paul Walker

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukáš Michalec

    Dobrej herec,skvělej film s Rodenem(zběsilý útěk).
  • Tauriel
    Paul byl úžasný, charismatický a dobrosrdečný herec... Bohužel jsem zatím neměla tu možnost vidět Rychle a zběsile (čehož lituji a pokusím se to napravit)... každopádně věřím, že to nebyla obrovská ztráta jen pro fanoušky RAZ, ale i pro ostatní (mezi ně patřím i já). Nedokážu si představit, jaké to muselo být pro jeho herecké kolegy a rodinu...
    40 let ještě není věk hodný umírání... bohužel ne každá smrt je přirozená...
    Je těžké na to chvíli přestat myslet, protože kam se jen podívám, všude o něm vidím zmínku... Myslím si, že je to od fanoušků opravdu krásná poklona a vzdaná čest tak úžasnému herci <3
    Přidám se k ostatním a popřeji mu: "Odpočívej v pokoji", protože tenhle člověk si to opravdu zaslouží <3
  • Je ho fakt velká skoda v Rýchlo a zbesilo byl nejlepsí.Odpocívej v pokoji Paul Walker - R.I.P
  • Byl to skvělý člověk,se srdcem na pravém místě. Je smutné, že nás opustil tak mladý. Budu vzpomínat.
    R.I.P Paul Walker
  • Měla jsem ho rada takovýho člověka je škoda *13* *13* *13*
  • Neeeee:( Proč umírají tak skvělí lidé...tak úžasnej a talentovanej herec...odpočívej v pokoji Paule...upřímnou soustrast rodině a všem přátelům.... *13* *13* *13*
  • Paul Walker-jeden z mích nejoblíbenějších herců. Milovala jsem ho jako herce. Jeho úmrtí byl pro mně šok. Ze začátku jsem tomu nechtěla věřit. Pořá jsem si říkala že to není pravda. Ale pak jsem přišla na to že jsem si to jen nalhávala. Nemohla jsem uvěřit tomu, že někdo tak dokonalý jako on mohl odejít. Ale pak jsem si přečetla ten článek o Paulově smrti, a měla jsem smutný pocit u srdíčka. V tu chvíli ni proběhlo hlavou jak to bude s Fast&Furious 6, když paul alias Brian O`Connor už nežije. Později jsem se dozvěděla, že ve filmu má hrát jeho bratr Cody. Cody zatím na nabídku filmařů nekývl. Tak uvidíme jak to bude. Každopádně mně i ostatní Paul moc chybí a dlouho chybět bude. Odpočívej v pokoji Paule.. I Love You so much
    • Mrs.Wesley
      Jjak dojemné...vole dlouhý články nikdo nečte!*8**6*
      • Já jo *3*
      • Tak za 1. Neříkej mi vole
        a za 2. Tak ten příspěvěk ode mě číst nemusíš. Nikdo tě do toho snad nenutí ne??
  • Paul Walker byl nejlepší herec všech dob. Byl to herec jaký měl být. Měl jsem ho rád a stále mám. Bréčel jsem když jsem se dozvěděl že zemřel. Vždy budeš pro mě hrdina a legenda která nikdy nezmizí. *4* *4* *14* *14* *3* *4*
  • Je božskej ....

    Strašně se mi líbí a nejvíc ta rychlá jízda ve filmu Rychle a zběsile......Ach jo já ho chci....
  • Je ho hrozna skoda. Ale navzdy tu bude s nami, v nasich srdcich. Vzdy kdyz koukam raz.se rozbrecim. A u pisne ktera mu byla venovana tez. See you again. Miluju te paule,a vzdy budu. R.I.P.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit