Přejít na výpis diskuzí

Paul Walker

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je fajn

    Paul Walker je nej osobnost a skvělí herec bez meze *14* *4* *3*
  • Fast and Furious :-)

    Já ho znám jen z Fast and Furious :-D paráda mimochodem co si o tom filmu myslíte? :-) :D *1*
  • hrdaska11

    Úžasnje

    Uplně úžasnej herec, strašně moc hezkej, mohl by někdy přijet do Česka, úplně ho zbožňuji *15* *15*
  • Konečně jsem našla ty nejkrásnější oči na světě. Bohužel už je ale nikdy neuvidím. Nadobro se zavřeli při jedné autohavárii, kde zemřeli dva lidé. Nejvíce to zranilo jejich rodiny. Smrt jednoho však prožíval celý svět. Žádné jiné oči uz nebudou zářit jako ty tvoje. Nikdy na tebe nezapomenem. Vzdy budeš v našich srdcich. <3 -Pro Paula.
    • ASPON´TED VÍ ŽŽE NEJSEM JEDINÁ KTERÁ HO MILOVALA CELÍM SVÍM SRDCEM.
      Ty jsi ale lepší protože si v sobě našla sílu tuto krásu napsat
      smekám před tebou.
  • Tenhle herec je fakt borec,to vam rikam ja ho uplne zeru_! BriaNa *1* *1* *4* Hej,man ? *1* *14*
  • Paul Walker byl nejlepším hercem,měla jsem ho ráda.Byl to pozitivní,fajn člověk takové sluníčko usměvavé.Jeho smrt mě hluboce zarmoutila a šokovala.
  • Nebe získalo nového anděla.
    Byl to jeden z nejlepších a nejkrásnějších herců. Nedokážu si bez něj rychle a zběsile představit.
    Jeho smrt mi přinesla slzy do očí.
    Rest in paradise <3
    "If speed one day kills me, dont be sad because I was smiling" - Paul Walker
  • Neuvěřitelné že už mezi námi není tak mladý a talentovaný herec..Jsem z toho dost v šoku jako asi každý jiný fanoušek tohohle herce..Nikdy nezapomeneme a pokaždé při shlédnutí kdykoliv a jakéhokoliv filmu ve kterém hraje Paul Walker si na něj vzpomeneme, i když už mezi námi nebude..
    R.I.P *13* *13* *13* *13* *9* *9* *9*
    • Ted jsem si to precetla a dost me to ranilo. Byl uzasnej herec. Strasne jsem si ho zamilovala samozdrejmne Rychle a zbesile, ale paradni byl film s nim Zbesily utek. Strasne jsem ho mela rada. Snad se mas na hore lip.
  • Paul, ked narastiem idem do Kalifornii a pozrem si tvoj hrob. :-* :-*
  • Paul Walker byl tím nejvíc pozitivním hercem. Hollywod přišel o usměvavé sluníčko a o nejlepšího herce. :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit