Přejít na výpis diskuzí

Paul Walker

OSOBNOST 31.12.2006 
249 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je krásnej

    No není snat ksežrání a to jak vypadá no prostě úplnej bůh *14* *14* *14* *14* *14*
  • verca
    Bůh potřeboval nového anděla a tak si vybral
    *9* PAULA *9*
  • Když jsem se dozvěděla že umřel byl to pro mě šok, nemohla jsem spát a probrečela noci, pořád sem se s tím nemohla smířit ale lidi říkají "Auta miloval, v autě zemřel. Zůstane v našich srdcích
  • byl to nejlepší herec :'((( ale mame ho všichni v srdci :')
  • Tak jsem si teď nedávno zkoukla všechny díly rychle a zběsile a na Paula si zavzpomínala a taky jsem si i trochu pobrečela, protože Rychle a zběsile patří mězi mé nejoblíbenější filmy a Paul byl krásný a úžasný herec a měla jsem ho moc ráda. Budou mi strašně chybět jeho filmy a nejvíc rychle a zběsile, protože ten film si bez něj prostě nedokážu představit, protože on do toho filmu prostě patří, (prý ho mají nahradit jeho bratři) ale i tak to už prostě nebude ono.
    Nebe má dalšího anděla. Doufám, že se tam nahoře má dobře.
    REST IN PARADISE PAUL <3
  • Narozen:12.zari 1973
    Urti:30.listopadu 2013
    Deti:dcera Meadow
    Vyznamne role:rychle a zbesile

    Byl americky herec.Nejvice proslul svoou nejhlavnejsi roli briana O'conela

    Vim o Paulovy uplne uplne vseechno.Muzu rict jen jedinne ze mi budes moct chybet .Nikdy jsem nemaa odvahu to sem napsat ale sebrala jsem ji.Doufam ze tam kde tedkon ses jee ti dobre.Milovala sem tebe a i tvy filmi.Dala by se rict ze sem za tebe mela umrit ja i ti si mel zit.Miloval si rychla auta a to se ti stalo osudovym
  • Byl to nejlepsi herec mel rad auta a taky v nem zemrel moch to prezit kdyby ho zachranili vcas a to auto nezaclo horet ... Vim ze uz si to paule neprectes ale meli sme te radi ...:'( :'( :-( :-( :-)
  • Paulík

    Je sexy,užasnej,nádhelnej to se nedá popsat!!=o)
  • Pořád nemůžu uvěřit že je Paul po smrti.Je to nespravedlivé.Většinou dojde vždy na dobrého človška a různí lumpi tady budou otravovat do sta let. To je tedy spravedlnost. Budeš navždy v mém srdci Paule.R.I.P.
  • Nejoblibenejsi herec,nema obdoby"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit