Přejít na výpis diskuzí

Patrick Swayze

OSOBNOST 31.12.2006 
657 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koombo1

    Vzpomínka na Patricka

    Pro všechny, kteří ho mají rádi -dvě videa:
    http://www.youtube.com/watc h?=3CdiPWXu97o
    http://www.youtube. com/watch?=7Y0TWOttkVo
    Určitě se podívejte, je to nádhera !!!
    Hela
    • martina81

      Re: Vzpomínka na Patricka

      Tak jsem se mrkla na ty videa jsou opravdu pěkná a jsou tam i jinší taky pěkný *4* .
  • dean

    nezapomeneme na tebe Patricku

    je mi strasne lito ze umrel!byl skvelej tanecnik a herec!!!nikdy na nej nezapomenu!! *4* pokazde kdyz uvidim jeho fotky je mi strasne hrozne spatne,protoze uz chudak neni mezi nama,proto se rozbrecim a myslim stale na neho.nikdy se svou manzelkou Lisou nehadal!!!mel ji rad!!!doufam ze to prezila!!taky by bylo hrozne kdyz pred vama umira dobry a milovany clovek!! *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: nezapomeneme na tebe Patricku

      Milovala jsem Patricka moc,byl nejlepší!!!Od doby,co jsem se dozvěděla o jeho nemoci,jsem se za něj denně modlila!!!!Vyplakala jsem pro něj moře slz!!!Mám ho jako tapetu v mobilu a mluvím s ním kdykoli otevřu mobil!Nesmějte se,je to velice smutné!!!Cítím,že je stále,mezi náma!!!Patricku MILUJI Tě!!!!!S věčnou láskou v mém srdci,Mili *14* *4*
  • evelina

    pevně jsem věřila, že zvítězí

    Držela jsem Patrickovi palce, v poslední době se zdálo, že se jeho zdravotní stav pomaloučku zlepšuje. Bohužel se mu nepodařilo těžkou nemoc porazit. Bojoval statečně, přejme mu klid a těšme se z jeho krásných filmů.
    Měla jsem tě Patricku moc ráda, budeš nám všem moc chybět.
  • .

    Zemřel na mé narozeniny R.I.P. Patrick!
  • kniha Time of my life

    ahoj, ráda bych se zeptala, zda nevíte, kdy vyjde kniha Time of my life v ČR (tedy pokud u nás vyjde) Díky Jane
    • Re: kniha Time of my life

      Také bych měla zájem o tuto knihu, tak doufám, že i v ČR vyjde.
    • koombo1

      Re: kniha Time of my life

      To zatím neví nikdo....
      Helena *7*
  • i-v-a-n-a

    ČAS BĚŽÍ...

    Dnes je to půl roku,co Patrick umřel.Vzpomněl si na něho někdo nebo se tu jen přetřásá,kdy se bude dávat v TV jeho poslední filmový seriál? *4* Ivana
    • Re: ČAS BĚŽÍ...

      Taky:Když jsem přišla ze školy k babice.Tak na stole jsem viděla článek... *9* Rychle jsem musela jít ven domu...Brečela jsem *9*
  • To mě děsí - 51 lidem se Patrick nelíbí ?? proč?
    podle mě to byl nejlepší tanečník,herec a určitě i člověk.
    Zemřel nespravedlivě brzy. :'(
    • Napodobně ;(
  • Patrick

    Nesmutněte, V tuto chvíli je to Patrick, kdo vítězí!!!!!! *15*
    • kalousovamarcela

      Re: Patrick

      Také jsem četla,že Patrick překonal nemoc,a že mu dávali pár týdnu života nebyla pravda. *14*
  • van

    ....

    Kdo On byl? Byl ten,který mi nevědomky přidával na sebedůvěře a po Hříšném tanci jsem chtěla umět tancvat také tak.Bojoval dlouho a doufala jsem ,že to dokáže.Že ho budou lidi obdivovat za jeho vůli,za to že se nevzdával jen tak. Vždyť byl ještě mladý,57 let...co to je?! Přijde mi a nejspíš to tak vážně je ,že o život přichází čím dál víc lidí,kteří si smrt zaslouží nejmíň.
    Patricku,doufám že se teď máš lépe a věřím tomu.Věřím,,že i teď jsi se svou rodinou a chráníš je.A upřímně ti závidím,protože tenhle svět stojí za zlámanou grešli.
  • Talent

    Patrick Swayze mal v sebe vela talentu je strašne smutné,že zomrel takýto ludia ako on si to nezaslúžia bol to jednoducho dobrý človek,sympaták a super herec vo filmoch Hriešny tanec a Duch je perfektný kto o ňom hovorí,píše zlé veci prosťe idiot. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit