Přejít na výpis diskuzí

Patrick Swayze

OSOBNOST 31.12.2006 
657 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alficka

    ..

    to nechápu...vždycky když někdo umře tak de najednou do top 10 *1* ...stejně to bylo s Jaksonem *15*
    • drž hubu! Je v ní,protože si to zaslouží,ty Biebere
      *16*
    • luciq-dc

      Re: ..

      jackson byl v top 10 i před smrtí teda on byl vlastně v top 20 ale byl ve předu i díky tomu turné až pak ho ještě vyhoupla smrt je to hnusný... u patricka taky
  • je uplně dokonalý!!! *14* *14* *14* *4*
  • JÁ HO PROSTĚ ŽERU

    PATRICK SWAYZE JE TEN NEJLEPŠÍ A NEJHEZČÍ CHLAP NA SVĚTĚ.ÚŽASTNĚ TANČÍ A NEJLEPŠÍ JE ŽE HŘÍŠNEJ TANEC JE POŘÁD V TELEVIZI A JESTLI CHCE Š VĚDĚT JESTLI HRÁL VE FILMU HŘÍŠNÝ TANEC 2 TAK JO HRÁL TAM UČITELE TANCE.JESTLI SE MNOU CHCETE KAMARÁDIT NEBO JENOM POKECAT NAPIŠTE MI E-MAIL A JÁ 100% ODPOVÍM.A MÁTE PRAVDU PATRICK JE TEN NEJLEPŠÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ A NA NĚJ NIKDO NEMÁ A NA TO ŽE MU JE 54 TAK JE SEXY HEROZNĚ MOC VÁS VŠECHNY MILUJU PROTOŽE VY MILUJUTE PATRICKA A JÁ HO PROSTĚ ŽERU A KDO MI DÁ ZA PRAVDU TAK HO TAKY MILUJU ALE JEN PLATONICKY A JAK JSEM TO ČETLA NA JEDNÝ STRÁNCE TAK VÁM TO TEĎ NAPÍŠU CITUJI:HŘÍŠNEJ TANEC JE BOŽÍÍ FILM A KOMU SE NELÍBÍ AŤ SI PRDEL POLÍBÍ A NEDÍVÁ SEČ NA NĚJ A NETÁHÁ JSEM JEŠTĚ NĚJAKÝ KRETÉNY A NEŘÍKÁ ŽE JE PATRICK STAREJ DĚDEK A NAPIŠTE *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dyce, co sem psala příspěvek

    Dyko, co kecás není hezčí než orlando bloom *16*
  • Určeno rozhořčené fanynce Orlanda Blooma

    To teda je.Orlando Bloom je jenom vyumělkovanej chlap s nízkým IQ.To,že si toho nějaký nanynky nevšimnou,je už věc jen jejich. No jo,takovejch nanynek je! *1*
  • Pro Dyku

    ja s tebou souhlasim......nad Patrika není!!!!!! a Brad a Bluma:-)) a všichni ostatní jsou jen umělí šamponi.... *15* *5*
  • BEST

    patricek je faaakt milasek naprosto ho bastim a mooc schanim adresu nebo meil jakejkoli kontakt....jestli je tu nekdo kdo na nej ma stejny nazor a nebo ma nejakej kontakt napiste pls na mail a ja na sto pro odepisu vsechny vas moooooc plosim diky vsem *14*
  • fakt

    JE TO SLIZOUN SE ZARAZENEJMA OCIMA
    • Re: fakt

      A JAK VYPADÁŠ TY,KOUKNI SE DO ZRCADLA,PODLE TOHO JAK SOUDÍŠ JINÝ,NEVYPADÁŠ O NIC LÍP A JEN ZÁVIDÍŠ PATOVU KRÁSU,ZAČNI U SEBE A PAK KRITIZUJ JINÝ ČAUES *13*
  • byl to miláček

    Byl to nejůžasnější člověk na světě,to co všechno za svůj život dokázal by nedokázal nikdo z nás!Má můj obdiv,strašně ho miluju a nezasloužil si umřít,ale v mém srdci žije dál a navždycky žít bude.Takhle by měly vypadat nebo aspoň se tak chovat všichni chlapy a svět by byl hned krásnější. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit