Přejít na výpis diskuzí

Patrick Swayze

OSOBNOST 31.12.2006 
657 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim:)

    oprava: zpivana *5*
  • Dotaz

    Má někdo více podrobný životopis- výška,otec, sourozenci(bratr+sestra), jejich fota. Mám jen Patrickovo foto s matkou a jeho. Díky.
  • Patrick

    Mne zcela určitě nejvíce oslovil v seriálu Sever a Jih,kde tak krásně ztvárnil Orryho Maina,ale nejen tam .Patrick vytvořil desítky filmových postav,které za to stojí.Například právě takový Poslední tanec je nádherný film,udělaný s noblesou a elegancí.
    Je v něm kus Patrickova života a na filmu je to velmi znát.Lisa odvedla skvělou práci při režii a napsala nádherný příběh.Navíc to jí a Patrickovi v tom filmu neuvěřitelně spolu sluší a je na první pohled vidět,že k sobě ti dva patří.
    Co se týče Patrickovy nemoci jsem velmi smutná,zároven mě však velmi těší,že díky jeho milované Lise a fanouškům,kteří ho milují se nevzdává.Bojuj, Patricku!
    • Re: Patrick

      si fitchus,kripel.hi,hi. *9*
    • fortturp

      Re: Patrick

      Úplně stebou souhlasím, sestro! :) Je vážně luxusní !
  • Prosim:)

    Jak se jmenuje ta pisnicka co je spivana v tom filmu Duch moc moc prosim nevite nedko? *4*
  • koombo1

    Nové DVD v čj

    http://www.dvdsvet.cz/dvd/milionove -vanoce-p111495/ *15* *15*
  • úžasný tanec

    Byl to skvělý tanečník a herec, ale především dobrý člověk.
    Zde je odkaz na nádherný tanec se svou ženou.... co dodat
    http://www.youtube.com/watch ?v=7Y0TWOttkVo&feature=PlayList&p=3 1598C225328DED8&playnext=1&playnext _from=PL&index=13
    • Re: úžasný tanec

      Byl to skvělí tanečník dobrý herec, a dobrý člověk.Od mala jsem ho zbožnovala.Nejlepší z jeho filmů byl hříšný tanec, tam mu to moc slušelo je stále v našich srdcích.Odpočívej v pokoji *9*
    • Re: úžasný tanec

      SUPER - stojí to za to! Byl fakt dobrej
      • chickuita

        Re: Re: úžasný tanec

        jo, přesně tak, byl úžasnej *14* *14*
  • sem smutná

    Holky...jak jen popsat tuhletu smutnou ztrátu...je to nepředstavitelná boles tam u srdíčka...když si vzpomenu na jeho úžasný dojáky např.: Duch nebo Hříšný tanec...je mi až do pláče z toho že už tu nebude...a přitom to byl ještě docela "mladej" člověk ...vždyť co to je 57 let...vzpomínejme na něj s láskou, obdivem a uznáním...a prosim vás...nehádejte se...aspoň né teď...obhajovat jeho památku se dá i důstojně.
    • cilla

      Re: sem smutná

      Vážně... Ducha i Hříšný tanec jsem viděla před půl rokem... Ani by mne nenapadlo že je už pryč... Nestačím si toho všímat. No prostě, jsem taková. *4*
    • nessa.ruby.de.la.eris

      Re: sem smutná

      já budu smutnit pořád...složila jsem na to i básničku:
      Žij blaze v nebíčku
      Můj milý Patričku
      Posílám pusinku do nebe
      Je Jen a jen pro tebe
      P.S.Proč jsi musel zemřít na tu blbou rakovinu:'-( *9* *9*
      • Re: Re: sem smutná

        Je to moc smutné, ale na tu hnusnou rakovinu umírá každý den tolik lidí...Ani nechci vědět, co čeká nás :-(
  • PaTricK

    Je to škoda, že už mezi námi Patrick není(ale nádherný film Hříšný tanec tady bude dál),byl to úžasný,charizmatický,krásný herec a úžasný člověk.Opravdu smekám před ním,za to co všechno v životě dokázal a jak bojoval se svou nemocí.Manželce přeju,aby ten všechen smutek zvládla.
  • Krása

    Doporučuji shlédnout na www.youtube.com krásný tanec... Patrick Swayze se svou ženou. Patrick Swayze & Wife Dancing At World Music Awards 1994
    Nádhera *3*
  • neznámý film

    Prosím o radu. kdysi sem ho zahlídnul ve filmu kde rusové obsadily čast USA a Patrick společně s několika dětmi utekl do lesů a vedl tam partizánský boj. Víc si bohužel nepamatju, jen tyhle střípky. poradí mi někdo jakse ten film jmenoval?
    • Re: neznámý film

      myslím, že to byl Rudý úsvit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit