Přejít na výpis diskuzí

Olga Zubová

OSOBNOST 30.6.2008 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gratulace

    Strana zelených nejen neplní svůj program, ale podporuje plně ODS,která republice škodí- dnešním hlasováním posíláte vlastní stranu do propadliště dějin. Gratuluji, už nikdy nebudu volit zelené.
  • záchrana

    Jedině odchod z této nebezpečné vlády, může stranu zelených zachránit. Jinak skončí jako US. *13*
  • je čas ?

    Váš nápad je ušlechtilý, ale jesli už nebude pozdě. Bursík je nenapravitelný a než by se vzdal koryta, raději potopéí celou stranu.
  • Nevzdávat to.

    Nevzdávejte se svých funkcí.Potřebujeme mít ve vedení také slušné lidi,kteří nezvedají ruce na příkaz,ale dle vlastní úvahy.To se nám v politice nějak vytratilo.Ta funkcechtivá a nenasytná Katuška už se zase cpe někam kam nepatří a zase bude se svým ochráncem nutit pro svůj prospěch ostatní silou?Nedovolte to.
  • MAFIE

    To je skutečně zajímavé. Manželka mafiána si stěžuje že jí hlídá bývalý pracovník STB. To je vtip? :-))
  • Spoléháme na vás

    Vážená paní Zubová, jsem ráda, že se mezi zelenými, ke kterým můj manžel ne stranicky, ale svým konáním a i profesí patřil, máme ještě takové poslance, kteří nejdou jen po funkcích, ale skutečně jim jde o věc a věřím, že i o lidi, kteří nepatří k těm bohatým. Máte s paní Jakoubkovou svůj názor, za kterým stojíte a nenecháte se zastrašit vedením vaší strany. Moc vám v mé rodině fandíme a věříme, že se budete i nadále zastávat těch nemajetných - mladých rodin a seniorů. Je to nyni opravdu těžké a o to horší, když už jim plně neslouží zdraví a musí navštěvovat lékaře a užívat léky a stále jen platit a platit. Děkujeme vám.
  • K volbě prezidenta

    Vážená paní Zubová,
    velice si vážím paní Hybáškové, protože se vzepřela "nařízenému názoru" a vyhlásila ten svůj a pak proto byla odvolaná z prestižní funkce. V tomto jste jí hodně podobná a také i Vám fandím. Protože opravdu nemám optimální výběr poslance v našem parlamentu, zvolil jsem si jednoznačně Vás.
    Čas od času se projednává v parlamentu způsob volby prezidenta. Mám určitý návrh (a podle posouzení jedné malé politické strany i dost zajímavý), ale bojím se ho zveřejnit, abych nevypadal na veřejnosti jako hlupák. Proto Vás prosím o nějaký kontakt (např. na kolegu, známého apod.) kam bych Vám mohl mou představu zaslat. Domnívám se totiž, že můj způsob volby je optimální a předešel by m.j. možnosti volby, řekněme, na nevhodném principu.
    S přáním všeho dobrého
    Karel Černý
  • Skutečná zelená

    Díky, paní Zubová, že neopouštíte myšlenku skutečné zelené politiky a dokážete se postavit prospěchářům typu Bursík a Liška. Jste statečná , vydržte, díky Vám neztratili voliči SZ naději . *4*
  • Voliče jste podvedli

    Vážená paní, nic nelze dělat polovičatě. Podporovala jste vládu, když jste mohla projevit zásadovost a hlasovat proti důvěře. To jste neudělala a nynější situace je jen následek polovičatosti. Voliče jsate podvedli, protože většina nechtěla tuto vládu, která byla podržena jen přeběhlíky (zrádci) z ČSSD. Je třeba jednat přímočaře a nepodvádět voliče. S Bursíkem zelení skončí a vy, i když vyloučená, se svezete s nimi. V politice je třeba jednat rovně, křivoty se nevyplácejí. Poučila jste se z toho? *3* *3* *1* *1*
  • Koryto nadevše.

    Byly chvíle,kdy jsem měl tendenci věřit v dobré úmysly.Po dnešních "Moravcovo hovorech",jsem pochopil,že dobré úmysly jsou jedno,ale dobré poslanecké koryto je větší pouto.Je to jedna z mnoha,která čeká z čeho víc kápne.Je jí jasné,že pádem vlády by se jí zkrátily poslanecké hody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit