Přejít na výpis diskuzí

Olga Zubová

OSOBNOST 30.6.2008 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ukojené ego

    Paní Zubová,
    sledoval jsem Vás v médiích delší dobu,pořad nevím o co Vám šlo.Pokud jste této republice chtěla skutečně pomoci,pak jste měla hlasovat opačně.No nyní jste na chvíli slavná a zřejmě i vnitřně spokojená - mně je z vás 4 skutečně na zvracení.Pomsta Vám dokonale vyšla.Snad Vám i Vaší kamarádce Jakubkové to jedenkrát dojde.Jinak je mi vás obou skutečně líto.Mějte se ,jak si obě zasloužíte.J.R. *13*
  • poděkování

    Dobrý den, Vy a Vám podobní zákonodárci si dle mého názoru neuvědomujete, pro koho a za čí peníze pracujete a pracovat máte. V době finanční krize a předsednictví EU jste nám všem v ČR opravdu pomohla.Děkuji a doufám, že to bylo z Vaší strany pro ČR vše. *8*
    • Re: poděkování

      Připomenu vám slova Paroubka když pánové Melčák a Pohanka podpořily vládu, lidské zkorumpované zrůdy
  • konečně

    Paní Zubová,jsem Vám,paní Jakubkové,panu Tlustému i Swippelovi vděčná za to,že jste zastavili tu smršť arogance,hlouposti a netolerance,kterou předváděl nejen premiér a spol. ale i Váš bývalý předseda.Doufám,že o nich už více neuslyším!Přeji Vám všem zdraví a pevné nervy. *14*
  • Úvaha

    Už delší dobu si lámu hlavu, co je vlastně ta Zubovová zač. Je jenom tak hloupá - nebo zastupuje cizí (zahraniční) zájmy? Třetí možnost nevidím. Víte to někdo?
  • Naprosté zklamání

    Paní Zubová,
    je mi z Vás nevolno.Velice jste mne zklamala hlasováním proti Vládě a nyní proti poplatkům.Nadřadila jste nějaké trapné šarvátky zájmům vlasti.Působíte s Jakubkovou jako dvě žárlivé zakomplexované hlupačky,které se mstí.Jenomže parlament není pískoviště. V parlamentních volbách jsem volila SZ a velice toho lituju. *16* *13* *16* *16*
    • Re: Naprosté zklamání

      Paní Zubová,
      je mi z Vás na blití.
  • Ještě není pozdě?!

    Paní Zubová, čí zájmy hájíte? Z Vašeho jednání je zřejmé, že jste zastáncem strany ČSSD a KSČM a jejich "sociálních programů" jak je předvedly v minukém volebním období. Asi nemůžete zapomenout na období před rokem 1989!!!
  • Co nás ještě čeká...?

    Ve známé SMS se psalo něco o "KRÁVĚ".
    Ve známém rčení se říká "VRÁNA k VRÁNĚ".
    Já bych dodal "KRYSA KE KRYSE". Jen by
    mě zajímalo o kolik vám dvěma narostlo
    konto? Nebo jste opravdu takové lopaty,
    že to bylo z "převědčení".........?
  • Zrádce

    Olgo, chtel bych Te nazvat prezvykavcem, ale neudelam to, jelikoz s Tebou pohrdam. Kdo zradi jednou, zradi i podruhe. Ne ze by byl Topol klasa, ale i jednooky je mezi slepci kralem (teda byl), ale co jste s Tlustochem usili je ostuda na celou Evropu. To uz byste to teda do cervna fakt nevydrzeli, co skonci sefovani EU? Tak na zaver 3x fuj Zelenym a Zubovce zvlast. Doufam, ze uz se do politiky nikdy nevratis a zustanes tam kam patris - do kuchyne.
    Pizduch
  • Čest

    Kde berete tu drzost ještě někam kandidovat po takové hrůznosti kterou jste předvedla při volbě prezidenta.
  • Ty krááááso

    Ty kráááááso,ani nevíš,jakou radost mám teď,když už tě asi nahvidím na všech rozích.Proč se jmenuješ zubová,když tvůj starej je zubov?Napiš mi to!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit