Přejít na výpis diskuzí

Olga Zubová

OSOBNOST 30.6.2008 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VOLBY 08

    Bursík bude hrobařem naší strany. Nechceme být přévěskem ODS.Je lepší odejít z této vlády, než spolu s ní odejít na smetiště dějin.
    • Re: VOLBY 08

      souhlasím ...................
  • odpovědnost

    Nebudete zítra zase nemocná?
  • Nedůvěra vládě

    Dobrý den,
    paní Zubová, po včerejším vašem projevu Vám držím palce, máte můj obdiv. Měla jste nejlepší projev ve Sněmovně s nejvýstižnější charakteristikou současné doby z pohledu běžných lidí. Takhle otevřeně, srozumitelně a mediálně sdělit to, co si stejně 90% lidí této republiky myslí, to chtělo odvahu. Přestože nejsem voličem Zelených, smekám před vámi, pouze před Vaší osobou. Máte mou hlubokou úctu. Přeji mnoho sil a úspěchů.
  • Drzost bývalé učitelky

    Proč mě musejí nasírat ještě neodstraněné boardy se zubící se Zubovou na zeleném pozadí z minulých evropoských voleb a již se mi zvedá žaludek z boardů oranžových s toutéž osobou sice již méně se zubící. Tato persona je asi schopna v boji o výhodný post u žlabu udělat cokoliv. Nedivil bych se, kdyby příště pózovala nahá s roztaženýma nohama na pozadí bolševické červené. Lidská drzost nezná mezí, čehož je tato neschopná dáma zářným příkladem.
    Mirek
  • Dobrý den.Jste nejkrásnější žena ve vládě. Moc vám držím palce,a jsem do vás platonicky zamilován. Zdraví Václav 57 let

    *14*
    • Re: Dobrý den.Jste nejkrásnější žena ve vládě. Moc vám držím palce,a jsem do vás platonicky zamilován. Zdraví Václav 57 let

      Václave, ty to asi jinak neumíš, viď, ty šibale!
    • Re: Dobrý den.Jste nejkrásnější žena ve vládě. Moc vám držím palce,a jsem do vás platonicky zamilován. Zdraví Václav 57 let

      ty jsi asi nenormální *13*
    • Re: Dobrý den.Jste nejkrásnější žena ve vládě. Moc vám držím palce,a jsem do vás platonicky zamilován. Zdraví Václav 57 let

      Václave to chce doktora.
  • fandím Vám

    Olga Zubová je krásná a chytrá!!!
    • Re: fandím Vám

      Krásná snad ale zda i chytrá, poznáme zítra až se bude hlasovat o škodloivé vládě ODS.
  • parlament

    Prosím vás zítra hlasujte prooti vládě, jsem váš volič. Bursík vede naši stranu do katastrofy, že při příštích volbách ve sněmovně nebudeme vůbec. Nechceme být B ODS,
  • ring

    Půjdete do ringu s Topolánkem a budete s ním boxovat až do krve, jak sám prohlásil.
  • Díky za takové lidi v parlamentu jako vy

    Dnes ráno před hlasováním nedůvěry vládě jsem v TV slyšela rozhovor s vámi a jsem ráda že jsou v parlamentu takoví lidé jako vy.
    Jsem ráda, že jsem i v krajských a senátorských volbách hlasovala pro vaši stranu, přesto že Bursík u vás už dávno nemá co dělat, a jen SZ škodí.
    • Re: Díky za takové lidi v parlamentu jako vy

      já tedy ráda nejsem,protože díky takovým poslancům to odnese většina lidí v čr
  • hlasování o vládě

    Odejdete -li z vlády, můžete zachránit vlastní stranu. Není zbabělost se zachránit z potápějící se lodi proto, aby byla zachráněna celá strana.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit