Přejít na výpis diskuzí

Nicolas Cage

OSOBNOST 31.12.2006 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smile

    Nicolas má hrozně krásnej úsměv když se usměje od srdce...
  • Nicolas Cage

    ahoj děvčata, "gabule" píše ve svém příspěvku, že jí je 28 a má ho pořád ráda. Tak mě je už 52 a mám ho taky ráda, miluju film SKÁLA. A nejvíc ze všeho mě fascinuje, když ho dabuje Zdeněk Mahdal. Ahoj všem *14* *3*
  • katieee1995

    Narozky

    No, každý tady ví že si to sice asi nikdy nepřečteš, ale kdyby tak:
    I think that you are the best acter and I love your films and you... so I wish you very much lucky and happy. Than you, because you are my life. *14*

    No lidi.. doufám že vám můj výlev nevadil a že mě nepošlete do... *1*
    • katieee1995

      Re: Narozky

      Thank you!!! *3*
  • Nicky

    Nicolas je prostě nádhernej chlap a skvělej herec.Umí zahrát všechno.Kdo jste ještě neviděli Lovce iha tajemství, vřele doporučuju.
  • andy_dufresne

    narozky

    preji vse nej Nicolasi ,je to skvely herec
  • dawalll

    .................

    jeden z nejlepších herců *1*
  • Nicolasi já tě miluju jsi ten nejlepší herec na světě chtěla bych mít možnost se s tebou setkat jsi tak krásný nejúžasnější člověk na světě miluju tě a nikdy nepřestanu jsi moje láska koukám na tvé filmy viděla jsem všechny jsi nej. NICOLAS I LOVE YOU YOU IS THE BEST ACTER IN THE WORLD I WANT ANYTHING WITH YOU AND SEE YOU.YOU IS LOVELY YOU IS THE BEST PEOPLE IN THE WORLD I LOVE YOU TO THE END OF MY LIV.I WATCH YOUR FILMS YOU MY LOVE I WATH EVERYTHING YOUR FILM YOU ARE THE BEST.I LOVE YOU,MILUJU TĚ,LJUBIM ŤA,ICH LIEBEN DICH,TE AMO AMOR,SOS MI VIDA.MILUJŮŮŮŮŮŮŮŮ TĚ!!!!!!! *14* *14*
  • PODPIS!

    Prodám podpis N.C. na autogram kartě( Mám i jiné herce) ceny dohodou cost@centrum.cz tel: 604109975
  • kotato33

    fešák

    je to můj miláček.Všechny filmy s ním jsou SUPER!!!!!má něžné oči *14* *14* *14*
  • k narozeninám hodně štěstí a hodně filmů, mám ho moc ráda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit