Přejít na výpis diskuzí

Nicolas Cage

OSOBNOST 31.12.2006 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Best Nick!

    Ideál dokonalého sympatického a krásného muže. Hrozně se mi líbí a mám ráda i filmy v kterých hraje jsou velkolepé Skála, Lovci pokladů ad. Brzy s ním příjde The Weather man a já se moc těším jak budu moci aspoň přes plátno být s ním a sledovat jeho krásné pohledy a usměv.
  • N.Cage

    Nicolas je nej-úžasnější chlap a vynikající herec má Velké a silné charizma. *14*
  • ...

    Niki je prostě úúúžasnej. Zbožňuju ho. má krásný oči a je to vynikající herec. Prostě je best!!! *14* *14* *4*
  • CAGE

    Nejde ani vyslovit jak je super krásnej miluju hooooooooo!!!!!!
  • !!! NICOLAS !!!

    Naprosto krásný dokonalý herec. Miluju ho a přeju mu mimčo a lásku.
    • Re: !!! NICOLAS !!!

      Ńicolas je uplně nádhernej ja ho miluju každej den se musim kouknout na jeden z jeho filmů chtěla by sem bejt jeho manželka ta se má *9* *14* *14*
  • Bože jak já ho žeru

    lidi mám všechny filmy s ním v originálech.Miluju ten úsměv a všechno.Jsem už vdaná je mi 28 a pořád mně to nepustilo..prostě láska na věky *4* At si každej říká co si myslí ale pro mně je Niclas Cage PAN herec.Skála je nejlepší *14* *14*
  • elisa_day

    :)

    je to frajer!!! *5*
  • krasavec

    je proste super herec a je krasnej.
  • Nicolas Cage

    Na filme Mesto anjelov som spala, v Ghost rider sa snažil hrať drsniaka, ale vyznelo to trapne s tými jeho psími očami. A Lovci pokladov som ani nepozerala. Jeho filmy už ani nepozerám
    • Re: Nicolas Cage

      by mě zajímalo jak bys to zahrála ty ....to by jsme se všichni jistě pobavili ,nebo rozbrečeli? *7* *10* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: Nicolas Cage

      tak proč nám to sem píšeš ? *5* Abych řekla pravdu, tak nás tvoje negativní názory nezajímají *16* *13*
  • heeč =P

    A já jsem ho, dámy a páni, viděla před pár dny live!! *14* *14*
    • Re: heeč =P

      Opravdu?A kde to bylo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit