Přejít na výpis diskuzí

Nicolas Cage

OSOBNOST 31.12.2006 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyra123

    :-)

    Přeju mocky vše nej k narozeninám, hlavně hodně lásky a štěstíčka
  • petulaa

    nooo...

    Nikolas je můj nejoblíbenější herec!!!
    Je pro mě jeden z nejlepších a zasloužil by každoročně oskara!!! *3*
  • ,

    jj Next je dost dobrej film *14* je tam videt, jak uz je zkusenej herec..no podle miho, Nicolas je frajer!!!!nikdo na nej nema tim myslim ty herce co hrajou v pupertackejch filmech *1*
  • Nicolas Cage

    Je FAKT dobrej...Třeba včera večer ve filmu '60 SEKUND' mu to vážně slušelo a senzačně už dohání na příčkách mejch oblíbenejch filmů 'RYCHLE A ZBĚSILE'.To je taky můj nej film. MILUJU všechny filmy,co zaváněj benzínem!!! ( a navíc hezkejma hercema! =)...)
  • Nicky Cage

    Je super herec a je nejkrasnejsi na celem sviete.Nahral super filmi.O proti jemu niaky herec nema sanci.
  • ..

    jo to sem jeste chtela : nevim jestli tu zna nekdo dje Paul van Dyka..ale kdyz se na nej podivate, tak si sou s Nicolasem podobni, teda aspon mi to tak pripada....tydle dva lidi ze slavnych lidi miluju *14*
    • chelsi

      Re: ..

      Jou oni jsou si mrtě podobný :)*14* Jako když jsem čuměla na ten film [město andělů] poprvý :D Tak prej na segru: Hej to je ten DJ :D ...
  • :)

    Je charismatický a do každé role se dokáže mimořádně vžít...a u některých filmů(romantických..) z něj přímo sálá vášeň a cit, např. mě se líbí v Mandolíně kapitána Corelliho a Město andělů, které bylo dnes v TV....no prostě podtrženo sešteno je to jeden z nejlepších herců, a na jeho věk vypadá skvěle... ;-) *3*
  • =)

    Skvělej herec!!! V Kódu Navajo jako seržant Joe Enders byl absolutně špičkovej =))
  • Nicolas:)

    Zdravím:)) můj názor na Nicolase je velmi pozitivní, mám ho ráda a je mi sympatický, myslím, že má opravdu talent a umí ho využít!:))Nicolas je nádhernej chlap:)) nějradši bych ho měla doma:))) *15* *14*
  • Mám jeho autogram!

    Jo Nicolas je good i proto sem tak ráda že mám jeho autogram.NAštěstí jich mám víc, ale brzy už žádný mít nebudu.Tak pokud máte někdoi zájem rychle mi napoište na e-mail potrhanyENDY@szenam.cz ať na vás ešě ňákej zbyde *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit