Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On je užastnýýý :) *3*
  • Zajímavost o filmíku The razor's edge - všimla jsem si, že herečka, která hraje zavražděnou dívku, se jmenuje Sarah Damichi a v titulkách hned pod jejím jménem je uvedeno ještě Harper Damichi, z čehož usuzuji, že to dítě bude možná její vlastní.
    • Tak to mas palec hore ze si vsimas takych detailov ani nenapadlo sa pozriet na konecne titulky je to viack 100% iste ze to je urcite jej dieta i ked je divne ze aj meno uplne maleho decka davaju do tituliek
  • je to velmi pekny muz krasne vianoce mu prajem.
  • Docela pěkná píseň od Nickova bratra Tima:

    http://www.youtube.com/watch?v=-CviqQkJ1Q0
  • ahoj nicholasi seš fešak a vazoun *14* *14* *3* jak si natašel princezna a chudas škoda že to nedopadlo ty a ta pricezna musela si vzít toho pana *16* *16* *10* .
  • To nevím, ale vysoký je fakt dost. Nick prý měří asi 190 cm a brácha asi moc pozadu nebude. *4*
    • a oba maj fakt dlouhy klaaaady drahe damy!!!!
  • Luka Venantini co ja viem on mi je nesympaticky i ked v mladosti tiez nebol nejaky extra skaredy ale vyzera jak taky slizak *15* a teraz vyzera straaaasne.

    Mozno Nicholas bol v mladosti namysleny ani by som sa mu necudovala taky fesak urcite si svoju krasu uvedomoval ale jasneze moze byt aj ze nie tak ale ked bol k tomu este aj model tak s velkou pravdepodobnostou bol namysleny a mozno aj veeelmi, ale ludia sa casom menia a to dokazuje aj to ze odisiel zo showbiznusi vzdal sa prace modela a aj herca to uz o niecom hovori ze Nicholas namysleny urcite nie je to by sa este doteraz predsa predvadzal pred objektivom kamery
    • Taky jsem přemýšlela nad tím, jestli byl dříve namyšlený nebo ne, ale to se asi už nedozvíme. Když natáčel Fantaghiro na Slovensku a všichni ho zvali na diskotéky, tak bych odhadovala, že asi moc namyšlený nebyl, kdyby byl, tak by se s ním asi nikdo moc nebavil a podle toho,co jsem četla na jeho fcb si myslím, že byl a je mezi lidmi a přáteli asi dost oblíbený. Takže já si myslím, že povahově byl, je a asi i bude v pohodě. Je to idální chlap: pěkná povaha+ krásná tvář = závidím jeho manželce *15*
      • To kto by ne ale dovie ci je stale taky fesacisko vies cas je nemilosrdny k ludskemu vzhladu *2* ja pevne dufam ze Nicholasa nezasiahol az prilis a z niektorych vipovedi ludi ktory ziju v Australi a stretavaju ho na ulici by clovek usudil ze Nikc je stale fesak. Hovoria ze je stale pekny a ze sa ani tak moc nezmenil za to niektori dotycny ludia myslim dvaja tu na tejto diskusi asi pred rokom videli jeho fotku co podla mna nemohli vidiet kde vyhlasuju ze Nick vyzera hrozne takze skor budem verit tym vypovediam ludi ktory ziju v australi a maju moznost Nicka zahliadnut ako keby som mala verit tym ktory tam neziju a videli nejaku jeho fotku dnesnej podoby na internete ktora v skutocnosti neexstuje pretoze ja uz som hladala naozaj vsade a stalo ma to vela premarneneho casu museli vidiet ineho chlapa pretoze Nicholasov Rogersov je nas svete straaasne vela
        • Já si taky myslím, že nikdo nemohl vidět jeho současnou podobu, protože to nejde nikde sehnat. Možná si ho spletli s někým jiným. Nick se určitě od dob princezny Fantaghiro změnil, čas je neúprosný, ale v roce 2005, kdy naposledy zveřejnil svoji podobu, vypadal docela obstojně, takže se domnívám, že by to mohl být stále frajer. Jenže to jsou jenom spekulace, ale fakt se divím tomu, že ho ještě nikdo nevyfotil a neposlal jeho aktuální foto do světa, nechce se mi věřit tomu, že ho v Austrálii pokládají za úplně obyčejného člověka, přece jenom je to herec a v modelingu se vypracoval také dost daleko, dokázal toho docela dost a na jeho minulost tam určitě nikdo nezapomněl, takže je to vážně zvláštní, že se žádnému novináři nepodařilo ho na ulici vyfotit. No, je to škoda......Tak snad se možná někdy dočkáme. *5*
          • presne to iste napadlo aj mna tak napr. ja by som nemohla chodit len tak okolo nejakeho kedysi slávneho a známeho cloveka a tvárit sa ako keby nikdy slávny nebol. Asi nikdo nema odvahu ho odfotit predsa len ma urcite susedov a podla mna nie je tazke aspon z okna alebo balkona odfotit toho druheho na dvore teda neviem kde Nicholas presne byva a jak to tam maju s tymi domami ale musi sa uznat svoje sukromie si velmi dobre strazi ked neviem ani presne pohlavie jeho dietata lebo niekde pisu ze je to syn a niekde ze dcera
            • Je to zvláštní, že ho ještě nikdo nevyfotil. Buď jsou k němu všichni ohleduplní a respektují jeho soukromí anebo mě taky napadlo, že Nick to mohl svým sousedům a kamarádům zakázat, aby ho fotili a fotky posílali do novin. Kdoví, možné je všechno, ale je divné, že za ty roky neexistuje ani jediná fotečka z jeho soukromí, ani náznak jeho aktuální podoby.....
    • Koukám, že ten Luka Venantini hrál toho piráta v 5. díle Fantaghiro... docela ujde, ale Nicholas se konkurence bát nemusí, na něj hned tak někdo nemá. *15*
  • Podle mě si změnil jméno ;-)
    • Tak to jsi trefila! *3* *4* Má pseudonym (Rob Catan), ale nenajdete ho na žádných soc. sítích, on v tomhle ,,nejede". *5* Pod tímto pseudonymem má vlastní značku jeho vlastních produktů jen pro velmi velmi úzkou skupinu odběratelů a to jen v Austrálii!!! *3* Přeji hezký den. T. *4*
        • ????????????????????????????????????????????? huso co to je za prispevek?????????????????????
    • Aj to je mozne. Mozno ma dokonca vlastny ucet na FB instagrame alebo twittery ale meno ma uplne ine.
  • všechno nejlepší můj drahý manželi, miluju tě a našeho syna taky, jste moje životní lásky *14* *14* *14*
  • Když už jsem se zmínila o Timovi, tak mi taky přijde zvláštní, že se o Nickovi nezmínil v žádném rozhovoru, určitě se ho lidi na Nicka musí ptát, pár interview s Timem jsem viděla a je divný, že se třeba nepodřeknul nebo aspoň nenaznačil, co Nick dělá nebo jak se má. Je to škoda no.
    • me to teda zvlastni nepripada... *1* asi se ten jeho brachanec nechce chlubit brachancem teplousem co si kdysi a mozna jeste ted pravidelne nechava protahovat ritni otvor poradnou klaadou a kdovi mozna zrovinka od svyho brachance... *1*
    • Mozno mu sam povedal nech o nom nic nespomina. Asi si to nezela :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit