Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukněte se na instagramový profil jednoho fotografa. Jsou tam Nickovy snímky do časopisu focené na Islandě :-) Ale bohužel se nejedná o nic aktuálního. Jsou to opět devadesátky....:/

    Nevím, jestli to už zde nebylo. Jestli jo, tak pardon ;-)

    https://www.instagram.com/bartvanleeuwenphotography/ *5*
    • Díky Olív, jsi hodná, že jsi to sem poslala. Tyhle fotky jsem ještě neviděla, jsou moc hezký. Z roku 1993, takže 24 let starý.:-)
  • samec

    Všechno nej k narozeninám Nickísku! *3* *4* *14* *4* *14*
  • Takže ahojte po dlhom čase. Dúfam, že ste mali krásne sviatky *3* Predsa len som na niečo narazila a to je táto stránka http://vk.com/nicholasrogers. Sú tam fotky ktoré sme už videli ale sú tam aj také ktoré som nikdy predtým nevidela a predpokladám, že ani vy nie. Síce tých fotiek nie je až tak veľa. A toto by mala byť podľa už zmieňovaného webu najnovšia fotka, jedná sa o paparazzi záber takže tam vidíte len postavu muža ktorý by mal byť údajne Nick a je z roku 2009.
    http://kinoscrinshotiznamenitosti.blogspot.ru/2015/11/nicholas-rogers-latest-photos-found.html

    Nie su to síce ohurujúce novinky a tak ako vždy ani teraz nemáme súčasnú Nickovu podobu, ale myslím, že je pekné, že fanúšikovia na neho ešte nezabudli a dokonca sú niektorý tak ochotný a oddaný, že spravujú o ňom stránku napriek tomu ako žalostne málo informácii o ňom je. Zostáva nám veriť, že táto snaha nenechá Nicka chladného a raz sa jedného krásneho dňa ukáže a možno ho uvidíme aj v nejakom filme :)
    • ejha!no ked sa paparazzi zmohli len na hentaku fotku... nic moc :( to kludne moze byt Nick ale aj nemusi *9* no nevadi som rada ze po nom stale patrame :) hadam sa nad nami nakoniec Mr.Rogers predsa len zmiluje a vyjde na svetlo bozie :D :D :D
    • Takhle z dálky to vypadá, že to mohl být on. Stejný účes i postava.
  • Nevím, jestli to bude někoho zajímat, ale mám doma Timovo album Not worth waiting for a uprostřed bookletu je vyfocený Tim na dřevěném, kolečkovém křesle a je tam poznámka, že to vyfotil Nick. *4* Přišlo mi to docela hezký, tak to sem píšu. *3*
    • daisy devce a vis ze nas to fakt nezajima...? me jejich nanicovaty zivutky opravdu opravdu nezajimaji... ani jeden z nich tu nema jmeno..
    • Jee to je fakt pekne :)
  • Tak jsem poprvé viděla pohádku Princezna a chuďas, ve které Nick účinkoval. Sice jsem to viděla ve španělštině, ale děj jsem tak nějak pochopila. Celkově mě to ale docela zklamalo. Ten příběh není špatný, ale je to strašně dlouhý (vydržela jsem to do konce jen kvůli Nicholasovi). Za druhé mě docela zklamal režisér, který tam Nickovi přihodil jen nějakou vedlejší roli venkovského chlapce, který se pokouší o přízeň princezny. Nicholas je výrazný typ herce, který se hodí na hlavní role a pokud hraje jen něco vedlejšího, jako by to ani nebyl on. Mě tam přišel strašně nevýraznej. No a do třetice mě zklamala princezna, která si vybrala toho druhýho. Nejvíc se mi prostě líbil jako Tarabas, to mu fakt sedlo a pak v Pirátech.
    • No dobrý herec by mal vedieť zahrať všetko a je jedno či mu tá rola pristane alebo nepristane. Ja jeho výkon hodnotiť v tejto rozprávke nemôžem pretože som to videla dávno pradávno a skoro si už nepamätám čo tam bolo len také útržky. Čo viem že ako malá som ho v tejto rozprávke nemala rada nejako sa mi nepozdával pripadal mi strašne otravný a ja som vlastne vtedy ani nevedela že to je ten čo hral Tarabasa taký bol zmenený že som ho vôbec nespoznala :D aj aj keby som ho spoznala aj tak by sa mi zdal otravný *15* *15* i keď pekný *2* a kde si to našla rada by som si oživila v pamäti túto rozprávku
      • Našla jsem to na youtube. Tady je link, ale je to rozděleno do dvou částí:

        http://www.youtube.com/results?search_query=la+princesa+y+el+mendigo+pelicula+completa&sm=1
        • dakujem *4*
  • Já si taky myslím, že Nick nebyl excelentní herec, byl takový průměrný, ale jeho výhoda oproti mnohým je ta, že stačilo jenom pár filmových roliček a spousta lidí si ho díky jeho impozantnímu a charismatickému zjevu ihned zapamatovala, myslím, že kdyby nebyl tak okouzlující, tak by si na něj dnes už ani nikdo nevzpomněl. Krása dělá divy!! Je pravda, že jeho nejlepší výkon byl asi v Pirátech, já to ale nemohu moc hodnotit, protože jsem Nicholase viděla jenom ve Fantaghiro a v Pirátech, Princeznu a chuďase jsem neviděla nikdy, taktéž Maria, figlia del suo figlio a o tom filmíku The razor's edge nemůže ani být moc řeč, protože to bylo strašně krátké, i když ty bojové scény zvládl Nicholas hodně dobře.
    Ještě jsem se tě chtěla zeptat Irinko, kde jsi viděla ten film Maria? Já jsem to hledala a nikde nenašla. Zato jsem na youtube našla celý film Laura non ce v kuse,ale je to v italštině:

    http://www.youtube.com/watch?v=AZ6lrqK2aA4
    • Videla som to asi pred dvoma rokmi v slovenskej televizi to bolo pravdepodobne cez velkonocne sviatky lebo vtedy take nabozenske filmy davaju a len nahodou som si to pozrela ked som prepinala kanaly a zrazu ta zbadam nejakeho povedomeho cloveka ale na internete neviem kde by sa to dalo zohnat ak sa vobec da ale na youtube urcite nieco najdes a ak ano bude to urcite v inom jazyku neviem co ti mam poradit
      • díky, mrknu na youtube, snad tam něco najdu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit