Přejít na výpis diskuzí

Nicholas Rogers

OSOBNOST 31.12.2006 
474 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se hrozně líbil v Pirátech... *14*
  • Osobní horoskop: Nicholas Rogers

    Astrological Data used for Short Report - Personal Portraitfor Nicholas Rogers(male)
    born on 6 March 1969 local time 10:00 am
    in Sydney, AUSTL U.T. 00:00
    151e13, 33s52 sid. time 20:59:04

    Planetary positionsplanet sign degree motion
    Sun Pisces 15°14'34 in house 11 direct
    Moon Libra 6°53'54 in house 5 direct
    Mercury Aquarius 20°31'55 in house 10 direct
    Venus Aries 23°57'19 in house 12 direct
    Mars Sagittarius 3°48'58 in house 7 direct
    Jupiter Libra 3°09'05 in house 5 retrograde
    Saturn Aries 23°16'16 in house 12 direct
    Uranus Libra 2°41'12 in house 5 retrograde
    Neptune Scorpio 28°42'09 in house 7 retrograde
    Pluto Virgo 24°00'57 in house 5 retrograde
    True Node Aries 0°14'09 in house 11 direct

    House positions (Placidus)Ascendant Taurus 7°28'51
    2nd House Gemini 6°27'51
    3rd House Cancer 8°27'09
    Imum Coeli Leo 12°18'07
    5th House Virgo 14°54'25
    6th House Libra 13°27'23
    Descendant Scorpio 7°28'51
    8th House Sagittarius 6°27'51
    9th House Capricorn 8°27'09
    Medium Coeli Aquarius 12°18'07
    11th House Pisces 14°54'25
    12th House Aries 13°27'23

    Major aspectsSun Sextile Ascendant 7°46
    Moon Sextile Mars 3°05
    Moon Conjunction Jupiter 3°45
    Moon Conjunction Uranus 4°13
    Moon Quincunx Ascendant 0°35
    Mercury Sextile Venus 3°25
    Mercury Sextile Saturn 2°44
    Venus Conjunction Saturn 0°41
    Venus Quincunx Pluto 0°04
    Mars Sextile Jupiter 0°40
    Mars Sextile Uranus 1°08
    Mars Conjunction Neptune 5°07
    Jupiter Conjunction Uranus 0°28
    Jupiter Sextile Neptune 4°27
    Saturn Quincunx Pluto 0°45
    Uranus Sextile Neptune 3°59
    Neptune Sextile Pluto 4°41
  • Vzkaz

    V 90. letech jsem měla zaměstnání spojené hodně s cestováním. Tehdy jsem na letišti v Římě potkala jakéhosi muže, který byl hodně podobný Nickovi. Netroufám si říct, zda to byl opravdu on, ale jestli ne, tak to bylo asi jeho dvojče, jinak nevím.. *14* Já jsem zrovna nebyla fanynka do italských pohádek a filmů, takže jsem Nicka znala jen z několika fotek a to až o hodně let později, ale možná to byl opravdu on, kdo ví, ale to se už nikdy nedozvím.
  • Ahojte asi nemate nic nove ohladom Nika. Ja sem teda napisem aspon nieco. Mam totiz lajknutu oficialnu stranku Fanthagiro a o tej stranke vie aj samotna Alesandra Martines (Fanthagiro) ktora obcas posle aj nejake to video s pozdravom. Dokonca by bola velmi rada keby sa Fanthagiro znova natacala. Ludia spisovali aj peticiu aby sa Fanthagiro vratila na televizne obrazovky. Zial spolocnost Mediaset ktora tento film vyrabala o jeho navrate neuvazuje a nestacila ani peticia a ani to ze samotna predstavitelka Fanthagiro si tuto postavu chce znova zahrat, ale nadej umiera posledna uz len to ze aj samotna herecka chce pokracovanie. Dokonca sa pred asi dvoma rokmi hovorilo o tom ze aj Nicholas Rogers chce pokracovat a aj predstavitelka tej zlej carodejnice s tym rohom na helme len som zabudla jak sa vola :D....snad to vide. Je to podla mna jedina sanca ako konecne Nicholasa vidiet.
    • tak to by bolo super lebo nase pokusy najst aktualnu fotku Nicka boli zatial neuspesne =( len si neviem predstavit o com by to pokracovanie bolo kedze pred 19 rokmi poslednu cast Fantaghiro ukoncili neuveritelne hlupo.
      No a okrem ineho herci medzicasom aj trochu dost zostarli tak jedine zeby ich vyretusovali alebo by bola Fantaghiro na dochodku a hlavne postavy by boli povedzme jej deti alebo neviem kto =D=D
      • Mas pravdu. Neviem si tiez akoze predstavit o com by to bolo. Jedine ze by napravili ten naozaj zvlastny koniec kde fantaghiro zostala s tym piratom. Pritom aka velka laska to bola s Romualdom. Lenze nikde som nic necitala o tom ze by sa do pokracovania chcel vratit Kim Rossi Stuart ( myslim ze tak sa vola ten predstavitel Romualda)....a zial asi ina moznost naozaj neexistuje ako Nicholasa vidiet. Tak preto dufam ze sa uz konecne nieco rozbehne okolo toho filmu. Aj herci su predsa len ludia aj oni starnu. Sice Alesandra Martines vyzera dost zachovalo a samozrejme ma uz nejake plastiky. Vidno to na nej, ale este stale by si ju mohla zahrat. Ten Kim Rossi Stuart tiez nevyzera na zahodenie a ta co hrala tu carodejnicu vyzera vlastne stale rovnako. Bolo by to treba natocit kym sa na seba este ako tak podobaju a su este si odvazim napisat relativne "mladi" :D No a o tom nasom Nickovi nevieme nic vlastne lebo sa nam niekde vyparil. Mozno je z neho uz pupkaty, holohlavy chlap taky ze by sme ho uz mozno ani nespoznali :D :( (dufam ze to tak nie je, ale mozno prave preto sa nechce ukazovat lebo sa strasne zmenil, dovie)... ale oci musi mat stale rovnako krasne. Tie sa predsa nemenia :).....A je zvlastne ze v tejto dobe socialnych sieti ho clovek nenajde ani tam. A este k tomu dizajner nabytku. Musi mat nejaky profil na fb, twitteri alebo instagrame alebo ked nie jeho osobny profil tak aspon jeho firmy zial ale neviem aky ma nazov a dovie ci nejaku firmu ma ci to nerobi len tak. Jednoducho ten chlap sa musel prepadnut pod zem. Ani paparazzi sa o neho nezaujimaju co mi tiez pride divne. Mnohe zname zabudnute osobnosti paparazzi odfotia, ze ako dnes vyzeraju, ale po nom akosi uz ani pes nestekne akoby hercom ani nikdy nebol, hlavne ze kazde Vianoce a kazdu Velku Noc ho vidim ako Tarabasa v TV. Je to cele divne. Nechapem ako sa tak krasny chlap ktory sa svojim ksichtom zivil zrazu vsetko hodil za hlavu vyparil sa. Toto ja nepochopim co sa mu mlelo hlavou vtedy ked sa tak rozhodol.
        • To je pravda Alessandra asi odmieta zostarnut alebo su v tom plastiky to skorej :D ona ma uz tusim po 50-tke ale zevraj nejak pred dvomi-tromi rokmi porodila dieta!(tazko som tomu uverila =D a ten jej priatel o 20 rokov mladsi!no ked som tu ich fotku videla vyzeralo to dost strasne =D no neva...to je ich osobny zivot...a Kim Rossi..mas pravdu ten stale vyzera tip-top,vobec sa nezmenil,tu carodejku som nevidela ale vygooglim si ale nas nezvestny Nick...
          jaaj ani nehovor =( ja som po nom tolko patrala a nikde nic len fotky cisto z 90-rokov... velka skoda pre nas, jeho fanynky co si nic ine nezelame len to ako ho vidiet po tak dlhom case =( ano mozno sa ozaj velmi zmenil alebo si jednoducho nezela aby o nom vedela verejnost a nechce byt ani odfoteny.asi si velmi strazi sukromie a chce ostat do konca zivota v anonymite =( myslim ze to bude nejak tak...lebo on sa stal slavnym velmi rychlo stacila len rola Tarabasa...potom este niekolko uloh a tak isto modeling a mozno uz toho zacal mat plne zuby inak si to vobec neviem vysvetlit...jedine keby sa spisala aj peticia specialne na toto,aby dal Nick aspon jednou fotkou alebo nejakym info o sebe vediet ci zije alebo co je vlastne s nim...mozno chce prave to...vediet kolko fanusikov(no,skor fanyniek) je mu aj po rokoch oddanych a ci by nieco take spravili :D ja by som do toho rozhodne isla :)
  • strašně krásnej herec, jako Tarabas neuvěřitelně charismatický, chtěla bych se s ním osobně potkat.
  • Neviete niekto či budú dávať v nasledujucej dobe v televizii princezna a chuďas? Na internete to neviem nikde nájsť. Už velmi dlho som to nevidela a rada by som si to pozrela znova hlavne kôli spomienkam z detstva. *15*
    • Modlím se aby tuhle sra*ku nikdy nedávali... *1* *4* Tomu se nedá říkat ani herectví co tam ten přerostlej mameluk se špičatou bradou a prořídlejma dlouhejma vlasama předvádí... *7* *6* *1*
    • Tak to bohužel nevím. Já jsem to v programu zatím nezahlédla, ale pokud zahlédnu, tak to sem určitě napíšu. *3* *3* A budu taky koukat.
      • mohli by to dávať podla mna je to taká skôr velkonočná rozprávka. Teda aspon mám z nej taký pocit *1*
  • web site

    Neviete mi prosiiiim niekto poradit aka je oficialna stranka Nicholasa? Kedysi som to nasla /a viem, ze bola super!/ ale teraz s tym mam problem... Dakujeeeem!!! *8* *14*
    • Re: web site

      jo drive se dalo najit na Nicka hodne odkazu i fotek, ale ted skoro nic je to skoda je fakt krasnej
  • Odkazy

    Tak kdyby to tady někoho zajímalo, trochu jsem koukala po netu na info o Nicholasovi, protože jsem si vzpomněla na svůj dětský idol.
    Tady je odkaz na jeho facebook http://www.facebook.com/pages/Nicho las-Rogers/9050015748#/pages/Nichol as-Rogers/9050015748?v=info&viewas= 0

    a tady na stránky http://nicholasrogers.skykissed.net / - poslední info - je dva roky ženatý a má malého syna.
    No taky už na to měl čas, ne? :D *3* *1*
    • Re: Odkazy

      A koho dětský idol to nebyl=)?Pořád se koukám na Fantagiro, Piráty atd. když to dávaj v televizi...ale i po těch letech nepochopím, jak si Fantagiro a spol.(např. princezna z Princezny a chuďase) můžou vybratat vedle fešáka Nicholase toho druhýho švizďáka???Komu byl symatyckej třeba Romualdo?No nic... *7*
      • Jo, Romualdo by takovej studenej čumák, pořád ho musel někdo zachraňovat. Tarabas se k ní hodil víc. *14* *14* *14*
      • Re: Re: Odkazy

        Romualdo je sladkej, ale Nich jako Tarabas byl dokonale sexy a ještě k tomu takový posekaný, ale přesto šarmantní a prostě zaujmou už jeho fotky...
        Miluju jeho oči
      • Re: Re: Odkazy

        Nejsi jediná. Já bych taky byla pro Tarabase. Jemný citlivý a doslova by jí snesl modré z nebe.
        • Re: Re: Re: Odkazy

          Nicholas Rogers jako Tarabas byl celkem o.k, jenomže to je typ herce, kterej vypadá nejlíp do svých 30 let a pak se z něho stane strašná obluda, časem.. On byl ošklivej už v roce 2005, teď bych ho vidět ani nechtěla.. *9*
          • no v niecom mas aj pravdu...ale tak ja som videla jeho najnovsie foto z roku 2011 ale nemozem povedat ze je nejak extra ohavny.len uz proste nie je to co byval *13* (co je velka skoda aspon tie fuzy si mohol nechat=(ved aj johnny depp je starsi od neho a stale je velky fesak...podla tej fotky nick vyzera o dost starsie od deppa=(
          • Re: Re: Re: Re: Odkazy

            ty jsi ale blbááá!!Víš prd o kráse!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Odkazy

              Pouč mě "chlupe"... *1* *1*
      • Re: Re: Odkazy

        Romualdo se mi docela líbil, není to špatnej herec /na Itala/, v Itálii je fakt kapacita. *4* Jen mi přišel takovej plachej a chladnej.., nebo jak to mám vyjádřit. *5*
    • Re: Odkazy

      Okay, facebook je funkční, jeho ofic. stránka ale ani v nejmenším, tudíž zprávu, že je ženatý a má syna na sto procent neberu, už tu bylo o různých osobnostech spousty zaručeně ,,pravdivých" zpráv... *5*
  • Holky, já si myslím, že se Nick objeví a že ho určitě spatříme. Cítím to. Třeba ve Fantaghiro. Je to hezká pohádka a zaslouží si pokračování. Naděje je vždycky. *5*
  • Holkyyyyyyyyyyy, našla jsem jeden videoclip s Nicholasem,já nevím, možná to už znáte, ale já jsem to dnes viděla poprvé. Účinkoval v klipu zpěvačky Zazie, píseň se jmenuje Larsen a nutno podotknout, že Nicholas je tam žhavější než uhlí. Prostě krásnej diblík k nakousnutí. *14* *14*
    http://www.youtube.com/watch?v=ZnpAsGgx9PY
    • hej to videou som uz videla sak ako vzdy je uzasny *2*
      • Ta písnička je hezká a natočili moc pěkný a zajímavý videoklip.
      • Moje řeč, té zpěvačce docela závidím. Je to prostě BOREC. *5* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit