Přejít na výpis diskuzí

Monika Absolonová

OSOBNOST 31.12.2006 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svátek

    Všechno nrjlepší hodně zdrávíčka a štěstíčka k svátku ti přeje Pavlína z Mostu.Vše nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj *3*
  • Monče

    Monika je nejlepší, mam jí děsně hrozně moc ráda a přeju jí hodně zdravíčka a štěstíčka *14* *14* *14*
    • Re: Monče

      je to fakt máš pravdu míšo *1*
      • Re: Re: Monče

        Já vim, já vždycky *1* *1* *1* *1*
  • Monča

    Monika je úplně famózní zpěvačka s andělskym hlasem :) *4* Moje nejoblíbenější zpěvačka a velkej vzor :) *14*
  • Hádej, kdo jsem

    Sháním TV pořad Hádej, kdo jsem, kde vystoupila Monča Abs. Datum si ale nepamatuji. Nenahrál jste si to někdo, a mohl mi poslat, prosím?
    • Re: Hádej, kdo jsem

      Na iprima najdeš různé odkazy.
      http://www.youtube.com/wat ch?v=T1Ond-OwgU8&feature=related
  • sendynka089

    Jseš nejlepší na celým světě !!

    Strašně moc tě obdivuju asi 5x jsem byla na muzikálu angelika i na ostatních muzikálech, ale i v herecké branži jsi naprosto úžasná, néli ještě lepší, moc se těším na tvůj koncert !! PS: taky jsem se narodila v Benešově u Prahy *3* *14*
  • Monika je super, vždycky, když jedeme na muzikál, předem si zjišťuji,zda v něm bude zpívat. Bez ní by to nebylo ono, moc hezky zpívá, je pěkná a vždy to umí perfektně zahrát. Děkujeme Moniko a přejeme hodně dalších úspěchů...
  • Havaj

    Dnes to Monice v pořadu Havaj na Nově moc a moc slušelo. Škoda že ji neznám osobně.Už ji ale strašně dlouho miluji a moc rád bych ji poznal.Moniko, jestli to tu někdy čteš, nechceš mi poslat svoji E-malovou adresu.Předem děkuji:
  • Monika je skvělá - ve všech ohledech. Jako zpěvačka, herečka a hlavně jako člověk. Měla jsem tu čest se s ní potkat osobně a byl to nprozatím nejlepší okamžik mého života. Monice vlastně tak trochu víc vděčím za to, že jsem tam, kde jsem. :)
  • cool

    Moni, jsi úúúplně BEST a můj sen je bejt jako ty !! :-) *3*
  • adam05

    Monika je dobrá

    Monika(Kleopatra, Lorraine) je spolu s Danem Hůlkou(Dracula) můj vzor ve zpěvu. Chodím do hudební školy ůž rok, ale když jsem viděl novou verzi Draculy tak jsem si řekl, že tam ještě nějaký ten rok vydržím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit