Přejít na výpis diskuzí

Monika Absolonová

OSOBNOST 31.12.2006 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chvala a zase chvala

    *4* *15* Ahoj Monicko,si uzasna zpevacka. Mam te jako zpevacku moc rada!!!!! Pa,pa *3* *8* *1*
  • odkud jsi?

    Ahoj,zajimalo by me odkud pochazis-podle tvych vyraznych rysu bych te vice odhadovala napr.na rekyni nez cesku. *1*
  • muzikál

    moniko,líbí se mi jak zpíváte.v drákulovi,kleopatře,mušketýrech-a už se těšíme na angeliku.fandíme vám celá rodinka
  • Mona Lisa

    Tak Moniko, máte výbornou a skvělou ženu v muzikálu Mona Lisa jako matku. Moje zlatíčko Haničku. Lepšího člověka jako matku ani snad nemůžete dostat. Moc se budu těšit na premiéru. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Re:

    miluju moniku absolonovou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • muzikalka

    narozky

    vše nej k narozkám ti přeje pája z Mostu
  • monusinaa

    Monika

    Monča je vážně skvělá.. Taky jsem se narodila v Benešově.. Moje jedna vzdálená příbuzná si Monču pamatuje, ještě když byla malá *1* No.. V Kleopatře je prostě BEST.. *14*
  • JÁ SI MYSLÍM ,ŽE MONČA JE SUPER . MONČENY PÍSNIČKY JSOU SUPER ,MOC SE MY LÍBÍ.
  • jsi úžasná byla jsem na všech muzikálech kde jsi hrála ale měla jsem tě jenom jako Alžbětu v rebelech.dost mě to štve a proto jdu 29.4. znova na mušketýri doufám že tam budeš hrát byla bych rádakdyby ses mi ozvala jestli tam budeš nebo ne je to 29.4. ve 14.00.díkymoc zato že jsi a budu trpělivě čekat na tvoji odpověď. tvá fanynka Pája *14*
  • Mona Absolona

    ja nevim či si tohle čteš když jo tak prosimte dojdi nekdy na slovensko do Nitri ja bych te chtela vydeť moja cela trída te oblubuje protože si najkrajšia a najlepšia spevačka na ceeeeeeeeelem SVIETE:-)))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit