Přejít na výpis diskuzí

Monika Absolonová

OSOBNOST 31.12.2006 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    je dobrá,(a nevadilo by mi kdyby dokonce vyhrala slavika)
    • Re: ...

      Já bych jí Slavíka moc přála, zasloužila by si ho. *3* *3*
  • Angeliko!

    Móňo seš fakt úžasná Angelika. Už sem tě
    viděla jako Angeliku třikrát a seš báječná. Už umím skoro všechny písničky.
    A navíc chci jít na stejnou konzervatoř
    jako ty. Je mi sice jenom deset let, ale
    vím že jsi úžasná!
    • Re: Angeliko!

      M.A. nemá konzervatoř.. ale to je fuk.. viz rozhovor...*3*
      otázka: Máš nějaké hudební vzdělání?
      Monika: Bohužel nemám. Dokonce neumím ani noty. Všechno se učím jen podle sluchu. Taky chodím na hodiny zpěvu k panu profesorovi Eduardu Klezlovi, který je v tomto ohledu výjimečný.
      • Re: Re: Angeliko!

        To je škoda, určitě by jí to pomohlo. Ale to je jedno, i tak je Monča skvělá zpěvačka a má nádhernej hlas! *15* *1*
    • lucinecka13

      Re: Angeliko!

      myslím že Monča je nejen best Angelika ale ani v Kleopatře se jí nikdo nevyrovná *4*
    • gabio

      Re: Angeliko!

      no souhlsím.já moniku sice neviděla na živo ale dvd mi to bohatě stačí!já v divadle brodvay viděla dashu.
      ráda bych moniku poznala!kéž by se mi splnil můj sen a stala se herečkou v muzikálech.k čemu je sláva v televizi když lidi z divadel jsou stejně lepší!
    • Re: Angeliko!

      Monča ale nemá konzervatoř, tak nevím nevím, zda vystuduješ to samé *3*
      • Re: Re: Angeliko!

        Jo a dyštak jsem se to dozvěděla v jejím fanklubu!
        • Re: Re: Re: Angeliko!

          Monča za 1,nemá fanklub a za 2, nemá konzervatoř!!! Má hotelovou školu *3*
  • Ahoj Moničko jak jse máš já bydlím v Lanškrouně byla jsem na tebe podívet v hale na koncertě moc moc moc moc moc moc moc moc moc ti to slušelo tak mi prosím ODEPIS ahoj pozdravuj Michela Davida ja moc prýma papapapapapapapaap
  • Monika Absolonová

    Milá Moniko
    Přeji ti k narozeninám hodně štěstí,zdraví,úspěchů jak životní
    tak i profesionální. *4*
  • Mona

    Jsi nej nej nej zpěvačka. *3*
  • Kleopatra

    Lidi.....jsem ve fanklubu muzikálu Kleopatra..a stojí to zato!Na představení tojhohle muzikálu sme byla nekdy na začátku prosince 2006...a musim říct že sem staršne moooooooc chtela aby kleopatra byla Ilona Csáková...!A pak sem byla strašně zklamaná když sem otevřela program a tam bylo napsáno..KLEOPATRA-mONIKA aBSOLONOVÁ!!!Ale po konci představení sem byla uplne mimo....protože..monika absolonová v roli kleopatry..to je proste bomba..je naprosto užasná uplne fakt to je nepopsatelnej zažitek..proste naprosto good muzikál a ještě víc good když je kleopatra Monča.......! *14*
  • vzkaz

    Monika Absolonová je super žáci Zdechovické školi a učitelé vás pozdravují A H O J
  • adresa

    Ahoj Moniko. Mela bych na tebe takovou malou prosbicku. Moje mala neter by si strasne prala poslat ti dopis a pozadat te o autogram. Bohuzel nikde asi z pochopitelnych duvodu neuvadis svoji adresu. Chtela jsem te pozadat o vyjimku. Pro moji neter by to byl asi nejvetsi darek do noveho roku. Je tvoji velkou fanynkou. Byla bys moc hodna kdybys mi prosim napsala na muj mail a ja bych to predala male Monicce (je totiz tvoje jmenovkyne). Predem mnohokrat dekuju s pozdravem Eva Bartova
  • vzkaz Monče

    Moničko jste opravdu moc dobrá,at si říká kdo chce co chce jde jen o zlou závist,moc Vám fandím i moje 4 dítečka
    *4*
  • Je skvelá

    Monika je supeeeer a tá jej oficiálna stránka tiež *3* GO, GO, Monika, len tak ďalej *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit