Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michael

    Michael Jackson je prostě super věřím mu nikdo ho nebude pomlouvat nikdi by nic takovýho neudělal chtěj z něj vytahat peníze souhlasím s tebou gabi
  • Skvělý web

    www.mj-cz.com
  • Opravdu inteligenti...

    O inteligenci oněch striktních odpůrců svědčí už jen gramatika jejich projevu. Napsat: "rospadlím", "nezpraví nos" nebo "líbyt" dokáže opravdu jen primitiv... Co dodat?
  • Pan někdo!

    Michael je výborný umělec udělal velký krok a dosud ho nikdo nepřekonal.Skládá úžasné písničky a krásně zpívá.Viděla jsem o něm dva dokumenty takže se mi Michael jeví jako milý a citlivý člověk.Jeho image je sice trochu jiná než ty ostatní ,ale důležité je že je originální a nikdo si ho nemůže splést s jinou celebritou.Michael Měl velmi těžké dětství tak ho neobvinujme a dívejme se na něj jako na někoho z nás.Co se týče zneužívání dětí tak to nevím jak to je jenom pevně doufám že to není pravda.Čistou pravdu ví přece jenom Michael.
  • To jsi ty s tím rospadlím nosem.
  • To je strašný jeho vkus je hroznej, zpívá jako kdyby ho tahal někdo za koule a ten jeho "tanec" to je hrůza a děs!!! Moje babička tancuje líp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kdo jsi a jak se menuješ.
  • Kluci jsou nejlepší říka slavný zpěvák.
  • Má skvělej rozpadlej nos a ty kluci se mu líbí líbyt budou a nic to nezpraví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • King of Pop

    Víte, kdo je to Michael Jackson - to je zpěvák, který nebyl překonán až do dneška. Když se řekne POP řekne se jedině Michael Jackson

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit