Přejít na výpis diskuzí

Michael Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
53721 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • imitator

    nazdar mam 17 a tancujem michaelov tanec a som jeho imitator, myslim ze pedofil nie je a chcu od neho len prachy, okrem toho som slovak venujem sa eletric boogie a rad si s vami pokecam cez mail.
  • Ahoj, pro vsechny kdo maj radi Michaela,tohle je moc pekna stranka se super diskuzi a aktualitami www.mj-cz.com
  • mike

    michaela posloucham pres 10 let, poslouchali ho od nas vsichni ale me to silene chytlo, dokazal mi zmenit zivot, uvazovat nad tim co delam a jak to delam, zmenil muj zivot. jeho pisnicky, klipy, vystupovani je nepopsatelne. podivejte na dnesni dobu ve vsem vidite michaela, neni to jen tak, dokazal pohnout dobou o nekolik desitek let dopredu. nekouka jen na seme a dokaze pomoct druhym lidem....preji mu jen vse nej :o) ps pro ty co mluvi o plastice, mam s tim osobni skusenonst, racte se nekdy podivat napriklad do fakultni nemocnice kralovske vinohrady na odeleni plastiky nebo popalenin, potom povidejte, ze se nekomu neco rozpada. pokud o tom nic nevite, radeji mlcte, vrele vam to doporucuji. osobne jezdim na popaleniny 20 let, vim o cem mluvim, ale o vas ostatnich dost pochybuji.
  • Michael je nejlepsi zpevak a tanecnik vsech dob
  • superbomba

    Nikde není lepšího zpěváka a tanečníka.Je to supr chlap a na tom nic nezměníte.:)))))
  • -muj nazor

    Jacksona posloucham od 9let.Nejsem zadna histericka fanynka.Je fakt ze Michael uplne normalni neni ,ale kdo z hodne slavnych osobnosti ,kteri neco dokazali je normalni napr.Mercury ,Presley ,Ozzy Osborne atd.a taky je to podle mne na zblbnuti nemoct nikam jit bez doprovodu bodyguard a taky narok verejnosti na vykon.Mne by rozhodne stvalo ze nemam zadne soukromi.Hudba Jacksona je uplne jiny zanr hudby ,texty jsou poslanim a ne jen blaboly o lasce i jine.Kdyby na tom neco nebylo proc myslite ze ho posloucha tolik lidi???
  • Michael Jackson

    At si každý myslí co chce ale já rozhodně Michaelovi fandím,protože vím,že je nevinej a krásnej.Zbožnuju ho a jsem jeho velikánská faninka.A jestly se tu najde náký fanoušek tak at napíše.www.zakoba@seznam.cz Rozhodně neodolám jeho tanci a hlasu,kterej je opravdu boží!!!!!!
  • Jackson

    Myslím si, že zase někdo potřebuje senzaci, ale bohužel si vybrali člověka, který se stal loutkou Americké megalomanii
  • KUK

    POSLOUCHAM MICHAELA JACKSONA OD 3LET A JE MI 13.VSICHNI RIKAJ JACKSON JE UCHYL.ALE JA HO ZBOZNUJU JE PRAVDA ZE TED VYPADA STRASNE ALE TY JEHO PISNICKY JSOU BOZI.A KDO JE STEJNZHO NAZORU TAK AT MI NAPISE A MUZEM ONEM NEKDY POPOVIDAT MUJ EMAIL JE:MICKA.MICKA11@SEZNAM.CZ PISTE
  • je boží!!!

    Michael Jackson je výborný zpěvák a tanečník!!!!! Akorát být jím tak lituju, že se šel přeoperovat: Když byl černý, tak byl jednoduše dokonalý!!!! A s těma soudama: tak to ví jen on jak to bylo!!! Měj te se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit