Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Míšo, myslím si že máš moc hezký hlas takový jedinečný,ale co se týče tebe tak si myslím že si moc namyšlený takový frajírek nemyslím si to jen já ale i spoustu lidí.poradím ti jedno, až půjdeš někam do společnosti tak zkus zůstat sám sebou a mo se nepředváděj.neber to nějak zle.. čao
  • ilove you

    Míšo si skvělý a moc tě miluju.
  • Míša Foret byl bezkonkurenčně nejlepší zpěvák obou dvou ročníků Superstar. I Karel Gott řekl že v něm vidí velký talent a komkurenci. Ještě byl dobrej Filda Jankovič ti dva měli být ve finále a ne nějakej cigán a ropucha Bende. Jinak kromě Míšánka a Fífy to byly samí antitalenti a neumětelové. Janina 32 let Brno-Bohunice invalidní důchodkyně
  • Hey

    Hele vy magoři!Míša není žádnej blb! Moc dobře ho znám, je můj kámoš už dlouho,a narozdíl od Sámera není namyšlenej!Takže prosím aby jste ho přestali označovat jako druhýho Sámera protože takovej není! Barhsusa*
  • FITNESS TYRAN

    Dobrý den ! Chtěli bychom Vám nabídnout trochu relaxu a aktivního odpočinku v našem novém sportovním wellness centru ,,FITNESS TYRAN", v centru města BEROUN. Nabízíme komplexní služby na špičkové úrovni v atraktivním prostředí s moderním vybavením, klid a osobní přístup a zasvětíme Vás do oblasti WELLNESS. Máteli o naše služby zájem neváhejte nás kontaktovat! Více info na www.tyran.cz, nebo tel. 602 33 05 05, Pavel Vrána. Děkujeme a mějte se krásně ! Přeje team FITNESS TYRAN
  • IDIOT TEN BLBEJ FORET TO JO
  • Foret je nejvetsi BLB pod sluncem

    Vetsiho blba a namachrovanyho idiota jsem za zivot nevidel. Vazne je to idiot!!!!!!!!!!
  • foret je hezkej ale zda se mi namyslenej!!!!
  • Foret??Tak to je hrůza, ten kluk zpívá jako teplouš, možná by mu sedla jiná hudba,ale ty teploušský písničky mu sedly ideálně.
  • Míšo si fakt super kluk.Doufám že to dotáhneš hoooodně daleko protože fakt nejen skvěle vypadáš ale i MOOOC DOBŘE ZPÍVÁŠ........DRŽIM PALEČKY A DOUFÁM ŽE BUDEŠ POŘÁD TAK UZNÁVANEJ JAKO TEĎ =OD
  • miluju te,Míšo
  • Míša Foret je hezkej kluk,a vubec není nafoukanej ahojky
  • dodatek

    nechápu, co dělá na stránkach osobností. Osobnost a Foret? Nikomu neberu, že se někomu může líbit, ale na tyto stránky opravdu nepatří. Za rok po něm neštěkne ani pes.
  • michal foret je hezkej ale prijde mi trosku nafoukanej(mozna ze neni a jenom se mi to zda)ale ali amiri neni moc hezkej ale je sympatak...zkratka chci rict,nekoukejte jenom na to jak kdo vypada...jo,a michal zpival jakztakz ale vetsina ostatnich byli lepsi...
  • FORET JE NAFOUKANEJ DEBIL
  • LUCIFERKO KRAVO POJD SI MN PODAT UPIRKO
  • pro OMARA

    sice nevím kdo jsi a co jsi zač,ale stačí si přečíst co si napsal a tvé IQ je venku.Nikdo po vás nechce aby jste mu tady skládali ovace,ale tohle je přehnané!Vůbec ho nikdo nezná a už ho odsoudí?Jak ubohé!!!a ty jsi takový primitiv že jsem toho zažila celkem dost,ale tohle?!Vážně se jdi spláchnout a neznečisŤuj ovzduší,takových smradů je tu až až.A nebo buĎ frajer a napiš k tomu svůj názor,ale to by si neměl mít ten hnědej proužek v tvých posrávačkách!!!tady ale fakt něco smrdí......počkej joo to jsi ty!!!papa vaše Luciferka
  • myslím si,že vůbec nezpíval špatně a to že se mu něco nevydařilo,tak co,bože za to ho hned nemůžou odsoudit.podivejte se na Aliho,vypada jako teplouš kterej spolkl pravitko a zaseklo se mu v puse,ale věřte,mysli to uprimně a myslim ze jeho nejlepsi kamarad muze byt Stanik Gross,ten to taky mysli uprimne,ne???!!!
  • on je docela hezkej, nechci vás urazit ale zpívat moc neumí.
  • ja proti nemu nic nemam ale neni tak dobrej jak rikate...ale je hezkej,to je fakt!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit