Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mišáček foret

    je úžasnej
  • Míšáneček...

    Pro mě je Míša opravdový zpěvák. Zpívá moc hezky, je velmi krásný...až moc sexy a určitě se umístí velice dobře. Budu mu držet palečky a posílat hlasy, ať už dopadne jakkoliv. A jaký na něho máte názor vy??? Díky za odpovědi...Nina :)
  • míšánek

    Míša Foret se mi ze začátku moc nelíbil, ale teď je všechno jinak. Je úžesnej a ten jeho chraplák je nádhernej. Doufám,že se dostane co nejdál. držím mu palečky
  • Ahojky lidi!!!! asi jsem blázen, ale tenhle chlapák je naprosto okouzlující,to jak zpívá je podle mě naprosto supééér a jak vypadá - to je taky dobrý... tak pokud někdo souhlasí,tak se určitě ozvěte,pa pa
  • Je super jeho nakřáplej hlas , chování , je to krasavec
  • Slaďoučkej kluk s krásným úsměvem a hlasem !!!!!!!!!!
  • krasaveccccccccccc!

    Michal je ten nejhezci a nejlepsi zpevak s tim nejsladsim usmevem,pri kterym vzdy roztaju. ps:JESTLI OPRAVDU VYHRAJE- TAK TO BUDE SUPER A JA BUDU TEN NEJSTASTNEJSI CLOVICEK NA SVETE MILUJU HO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pusinka

    Michal je nejlepsi,nejhezcí,nejlip zpiva a ma ten nejkrasnejsi usmev,jakej jen muze byt proste je SUPER(za par mesicu mozna i SuPeRsTaR) co myslite??? Nemam snad pravdu????????????? PS:moc mu fandim pac a pusu na cumak !!!!!!!!!!!!!!!
  • miláček

    Je krasný skoro jako Sámir no prostě skvělíííí!!!!!!!!!!!!!!!!!milačer kundak slatký!!!!!!!!
  • Užasnej, rozkošnej a vynikající zpěvák. Když to nezvládl Sámer, on určitě vyhraje, držím palečky...
  • Je dobrej!!!!!

    Achojky Michal je vážn skvlej... Hezky zpívá a má krásnej úsmv!!! Byla sem mooc ráda, že postoupil na druhou šanci, ale taky sem fandila Michnovi a toho mi bylo trochu líto!!!! Takže mu držím pale ky aby se dostal daleko!! Páá
  • Fakt sladkej kluk;)

    Míša kromě toho že dokonale zpívá, tak je taky hróóózně fešáckej kluk. A ten jeho úsměv...To se člověk rozplývá!!!
  • WAu

    Míša je ten nejuzasnejsi, fakt, moc sem mu fandila pri vyhlasovani a byla sem strasne stastna, kdyz dostal divokou kartu, moc moc mu drzim palecky a doufam, ze se stane Superstar, a ma nadhernej usmev, nemyslite?Tak mu vsichni posilejte hlasy,m aby nam nahodou nevypad..
  • SuperStar

    Čauky kdo zdílí stejný názor jako já že Michal Foret je SuperStar tak neváhejte a napište na můj e-mail.Mimiy@seznam.czMějte se dobře a posílejte hlasy MICHALU FORETOVI!!!!:-)
  • Miška

    Michal Foret je fakt super a jestli mu nebudete posílat hlas tak si mně nepřejte!!!!
  • sympaťák

    Míčánek je super! Je sympaťák!
  • I LOVE YOU

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBÍŠ SE MI.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A ÚSPĚCHY VE ZPÍVÁNÍ. *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit