Přejít na výpis diskuzí

Michael Foret

OSOBNOST 31.12.2006 
577 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju tě moc a moc mám všechny tvoje plakáty na zdi *14*
  • prani

    hesky proziti vanoc a krasni novy rok 2006
  • Maj tady toho o něm pěkně málo
  • Moc se mi líbíš
  • Sharpy

    nemas nic lepšího na práci než tady buzerovat??tak v tom případe nevim kdo je tu ubohej
  • Midlina dylina

    Ty seš ale kravka ubohá. Aby ses z toho mektáka náhodou neposrala...
  • Ftoka s Foretem

    No ty vole dete do galerie ta holka co tam s nim je vyfocena se ma co?ta fotka byla ve SPY ale v cevnovym!!hustý
  • misa je nej na svete a ikdo na nej nema!!!!!Je to proste hvezda!!!
  • Ahoj Míšo.Moc sem ti fandila.pro mě jsi byl s Vlastou Horváthem nejlepší.Moc se mi líbí jak zpíváš.Ahoj a přeju moc a moc štěstíčka.Ahoj
  • Sámer je 100krát lepší a hezčí než ty!!!!
  • Sámer je 100krát lepší a hezčí!
  • Achoooojky

    Ahojky Míšánku, jsem tvá velká fanynka. nikdy sem nikoho neměla tak ráda jak tebe. Zpíváš úžasně, vypadáš krásně a o úsměvu ani nemluvím. prostě jsi skvělej!! Hned až vydáš svou desku tak si ju hned pudu koupit. Fakt seš nejlepší. Jsem taky z Prostějova a moc bych tě chtěla aspoň vidět. fakt jsi moc skvělej!!!!!!!
  • miluji tě
  • Mišánek je prostě IN a COOL:) :)
  • Ahoj Mysaku!

    Ahoj Miso!!!!Ses hrozne hezkej kluk a mam te moc rada hned po Vlastikovi!!!Miluju Te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Míša je výbornej!!

    Míšo jsi fakt sexy a máš ssssskkkkkkkkkvvvvvvvvvvvvvvvvěěěěěěěěěěělllllllll llllýýýýýýýýý hlásek!! jsi prostě úžasnej!! papapa
  • Míša

    ČAU LIDI NAPSALA SE M͊OVI MAIL A ON ODEPSAL TAK MU NAPIŠTE MAIL!!!!!! M͊ SEŠ BOŽÍ
  • zdravim m.f. a zaroven ho moc miluju gwyneth
  • m.f.je nejlepsi a od ted plati nnovy heslo na chatu.kdo bude m.f. nadavat tak je to on a 2.skupina je opravdova.fan
  • Míša je NEJLEPŠÍ a neni žádnej blb

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit