Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, a s Transformers máte pravdu. Podle mě tam měla hrát. Bez ní je to divné, jako by tomu filmu něco chybělo a Rosie Huntington(Carly - Transformers 3) na ní vážně nemá. *7*
  • já si myslím,že v transformers 3 chybět neměla... byla dokonalá na tu roli... 3 jsem ještě neviděla,ale ani moc nechci jelikož vím že to není to co bývalo s megan *9*
  • Luky1987
    Megan Fox je hezká ženská a sexica nic proti ní nemám, ale jako herečka nic moc
  • anka6959

    TETOVÁNÍ MARYLIN MONROE

    tohle řekla Megan o svém tetování CITUJI:Inspiraci získávám ze svého tetování prozradila Megan Fox která má na ruce obrázek Marylin Monroe.Každý den mi má připomínat,abych se nenechala strhnout filmovým průmyslem tak jako ona.Nechtěla bych kopírovat její osud. TAK TOMUHLE SE ŘÍKÁ ŘEČ MÁ SUPER PŘÍSTUP *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • J

    Megan sluší dlouhé černé vlasy,když byla mladší měla je světlé a nic moc,ta tmavá barva zní udělala sexbombu,no je fatk přitažlivá a má skvělý styl *3*
  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Všechno nejlepšíí!!! *14* *14*
  • v.e.r.k.a

    HB

    Všechno nejlepí k narozeniám hodně lásky a štěstí *4*
  • angel15

    no tohle

    už ste to asi četli co::::Vyzáblou Fox nahradí v Transformerech modelka Huntingtonová Whiteleyová ...no když sem se jukl kdo to vubec je a koukl na jeji fotky...tak musim říct,že vyzabla je možna tak ta modelka než Megan...to zase bude herečku nahraděj modelku s pilinama v hlavě:)
    • Re: no tohle

      "to zase bude herečku nahraděj modelku s pilinama v hlavě:)"
      a co je asi Megan? *7*
      jo a Thore, právě kdyby nebyla blbá tak v tom filmu ještě mohla být, ale všichni ze štábu včetně režiséra se o ní vyjádřili jako o hloupé huse, která má nesmyslný požadavky a ani neni pořádně herečka. To že ji vyhoděj se vědělo už tak půl roku dopředu. Takže to neni o tom že se nebojí říct názor na režiséra, ale jednoduše je to husa *3*
      • hellbender

        Re: Re: no tohle

        "Všichni ze štábu..." o tom teda pochybuju, ale hádat se nebudu, protože bulvár zásadně nečtu, tak že nevím jestli to opravdu v nějakém psali nebo je to jen tvůj názor *3*

        Mimochodem, Megan se ještě pro žádný časopis nesvlékla. Pokud narážíš na ty fotografie na kterých je ve spodním prádle, tak ty má 90% všech ženských celebrit *4*
      • angel15

        Re: Re: no tohle

        veroniko 16....mě řekni kdy si naposled slyšela,že by nějakej herec -herečka řekl,že si nerozumi s režiserem nebo ho skritizuje?ja teda mrtě dlouho od někoho to neslyšel!....a to že ma požadavky..to bych měl i ja..když sem jednou znamej,tak si to užiju ne *1* a to jaka je opravdu vi jen ty nejbližši,jelikož bulvár otiskne vždy to nejhorši a nikdy to nejlepši:)
        • Re: Re: Re: no tohle

          ok. beru že bulvár otiskne většinou to nejhorší, ale přiznejme si to, o ní nikdy nenapsali nic víc, než že je to kočka. Nikdy jsem o ní nečetla jako o herečce, ale tý krásce jak se svlíkla pro pánskej magazín. A popravdě v dnešní době se spousta lidí nebojí říct svůj názor na režiséra, akorát se o tom všude nepíše protože jsou o těch lidech zajímavější věci a hlavně je kvůli tomu nevyhoděj, protože je do toho filmu potřebujou(asi z důvodu talentu) *1* A Megan zrovna neni ještě v takový pozici aby si mohla vyskakovat, protože pak prostě šupem pomaže zpátky tam odkud přišla a zrovna Michaelu Bayovi by měla být vděčná, protože to Transformers ji proslavili. Do tý doby nikdo nevěděl co je zač. *3*
          • angel15

            Re: Re: Re: Re: no tohle

            no tak nepsali o ni jako o herečce,jelikož ma zasebou jen jeden pořádnej film a to ty transformers *4* ..uznavam,že si třeba neměla otevirat hubu na něj,že ještě nemá tu pozici na ty sceně,ale to je hold ta nezkušenost v ty branži a ne hloupost *3* ale aby kvuli tomu ji hned vyhodil a dal tam nějakou modelku,ktera je nova v tomhle je podle mě naprd...ještě k tomu,když to je už trojka a fanoušek očekává svoje hrdiny na ktery si zvykl:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: no tohle

              ano to máš pravdu. ale transformers 3 budou stejně taková konina že je to úplně jedno koho tam šoupnou:)
    • anka6959

      Re: no tohle

      no já taky souhlasím ale já si myslím že bez Megan ty Transformers nebudou tak uspěšný a nebo to bude propadák vždyt právě ona má za to že ten film proslavila Transformers bez Megan to já si nedokážu představit ona mi tam víc sedne *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • hellbender

      Re: no tohle

      Megan bude "odejita", protože se nebála říct svůj názor na režiséra Michaela Baye. Teď by se měli zamyslet všichni, co tady tvrdili jak to má vymetené v hlavně, že je hloupá apod. Kdyby to tak bylo, tak bude režiséra vychvalovat jen aby dostala další roli. Takto se zařadila mezi těch pár celebrit, co se nebojí říci svůj názor.

      Vzhledem k tomu, že z Transformers se začíná stávat nastavovaná kaše, mohli by nakonec být všichni co odejdou před natáčením třetího dílu ještě rádi.
      • angel15

        Re: Re: no tohle

        jojo souhlasim...
  • Happy birthday Megan *1* *3*
  • anka6959

    Jonah Hexx trailer

    tady se mužete podívat natrailer k jejímu novému filmu Jonah Hexx http://vodpod.com/watch/3516102-jon ah-hex-trailer-alguien-dijo-wild-wi ld-west-
    mno sem zvědavá na ten film
    • hellbender

      Re: Jonah Hexx trailer

      Ve videoklipech už to nějakou dobu je, ale i tak dík *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit