Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je pěkná a mrzelo mě že nehrála v transformerech se shiem jim to tam slušelo a nevíte proč
    • Ve 3 . dile pry nehrala proto, ze verejne pomlouvala rezisera (vetsina tech pomluv byla pravdiva) a tak ji z toho filmu vyhodili.
      • Vieš ako sa rozkecávalo že tam už nechce hrať a že hu vykopli a to bolo všetko lenk potom sa to dostávalo von :)
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))) *14* *14*
    Nejvíc se mi líbila v Transformers a Bacha kouše *14* *14* *14* *14*
  • =)

    není pravda že není hezká....má něco do sebe a jak může někdo tvrdit že je rozmazlená, dyt jí tady z nás nikdo neznáme....podívejte se na to objektivně....je to pěkná holka a povahově jí soudit nemůžu
  • Zamysli se

    Ti co ji pomlouvaji tak pouze ze zavisti,protoze z nas ji osobne nikdo nezna tak muze akorat hodnotit jestli se libi nebo ne!!
  • Jste se zbláznili?? Nebo jste slepý? U žen chápu kritiku, jelikož na Megan nikdy mít nebudou, ale že nějaký muž dokáže kritizovat?? Nerozumím...A to jsem žena!!!
  • Na těch fotkách vypadá fakž úžasně,ale chtěla bych ju vidět po ránu nenamalovanou,zajímalo by mě jestli bude vypadat pořád tak dobře
    • lamerienda

      Re: já

      http://cm1.theinsider.com/media/0/1 34/52/megan-fox-wenn.0.0.0x0.394x64 0.jpeg
  • mattyska

    umělá x přírodní

    No je hodně pěkná, ale nevim, mně se víc líbí taková ta míň umělá krása. Třeba Sarah Roemer se mi zdá o hodně hezčí. Ale to je asi individuální :)
  • anka6959

    ??

    Víte, že bude hrát ve filmu Diktátor s Cohenem??
  • Megan fox mám ráda je to moje nej herečka a můj táta jí miluje má jí na počítači na telefonu všude a nejvíc se mi od ní líbi TRANSFORMERS mám ráda auta proto to mam ráda a nic bych proti ní nikdy neměla takže úžasná pro mě :)
    • Táta? A kolik mu je?? *15*
  • kikines

    je

    good *1*
    • dianna114

      Re: je

      bad *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší