Přejít na výpis diskuzí

Megan Fox

OSOBNOST 13.1.2007 
370 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anka6959

    nový film

    Megan má novej film Passion Play kde hraje dívku jménem Lily která je držena v kleci a vystavována jako atrakce kvuli svým křídlům.No já ososbně jsem na ten film zvědavá už kvuli jejím křídlům.Ve filmu hraje Mickey Rourke a Bill Murray.
    • Re: nový film

      jj taky jsem zvědavý .
  • mě příde strašně moc nádherná a co jsem koukal na její fotka z roku 2007 tak to vypadala poměrně mladě za to ty poslední od roku 2010 nic extra ale i přesto se mi líbí mimochodem co jsem četl zde za diskuzi o Transformers tak podle mě první dva díly byly opravdu skvěle a často jsem se u nich bavil ale za to třetí díl mi přišel nic moc ale i tak byl dobrý a docela mě mrzí že tam nedali Megan pač ta by to zahrála líp určitě ..mimochodem doufám že zas někdo nebude mít negativní názory na můj komentář pač nemůžu za to že máme každý jiný názor mě osobně se Megan líbí a dal bych cokoliv za to jen proto abych jí viděl v realitě!
  • megan

    nikdy nemužete s přehledem říct která žena je nejkrásnější..prostě to nejde ale megan rozhodně patří k jedným z těch co se dají za opravdu krásné považovat a chtěl bych se osobně potkát stím který tvrdí že neni krásná a říct mu že kdyby se na něj usmála tak mu upadne jazyk až ke kolenum...je to nádherná baba a hraje taky slušně(rozhodně líp než nějaká cyrusová,která by byla bez otce nic) tot muj názor
  • krásná , a úžasná herečka není co dodat *14* *2* *14* *3* *2*
  • nevim co na ní vidíte

    no můj názor je že neni ani moc hezká a ani neumí hrát...bez všech plastik a šminek by se za ní sotva někdo otočil. Ale když chcete uctívat někho tak prázdnýho jako ona tak prosim.
    Toť můj názor-lynčujte mě za něj.

    *5*
    • lamerienda

      Re: nevim co na ní vidíte

      Nikdo tě nemíní lynčovat, ale nemáš pravdu. Když mrkneš na její dřívější fotky 15-16 let, tak vypadala i bez plastik nádherně. Jenže hollywood je hollywood a krása nestačí, tam se jeden na dokonalost.
      • anka6959

        Re: Re: nevim co na ní vidíte

        jj máš recht v tom filmu královna střední školy tam fakt byla hezká tam jí bylo 16 a kde ste slyšeli že má plastiky??no a jestli jo tak je to její věc ne??každej v hollywoodu chodí na plastiky *13* a mě se prostě líbí v tom filmu transformers at se vam to libí nebo ne no ale někdy fakt vypustí z pusy takový kraviny tak třeba to že by chtěla jednou dát Brianovi na držku to je dost blbý??
        • Re: Re: Re: nevim co na ní vidíte

          aspoň že to konečně někdo uzná..to děvče by se mělo naučit vyjadřovat na veřejnosti..
          • angel15

            Re: Re: Re: Re: nevim co na ní vidíte

            tak to snad je jeji věc co říka ne..nikdo ji nemusi poslouchat:D...každej říka pitomosti..jen si to neuvědomuje:D
            • angel15

              Re: Re: Re: Re: Re: nevim co na ní vidíte

              ale neni veřejna osoba prostě ma práci jako každej a to ,že je veřejna z ni dělá bulvar a ne ona:)
            • anka6959

              Re: Re: Re: Re: Re: nevim co na ní vidíte

              no je to její věc já taky říkám blbosti
            • Re: Re: Re: Re: Re: nevim co na ní vidíte

              jo to jo jenže ona je veřejná osoba...a chtě nechtě ji prostě někdy zaslechne každej...proto by si to měla uvědomit..já nebo ty můžem plácat blbosti protože nás neslyší celej svět *9*
      • Re: Re: nevim co na ní vidíte

        no s tim jejim mladim přec nesouhlasim, ale pravda je že v hollywoodu se jede na dokonalost...já už se prostě jenom bojim otevřít konzervu aby na mě nevyskočila jak je jí všude plno a každej se zaobíra jen tím jestli je její zadek tak moc sexy nebo ne.. *9*
  • angie vs Megan

    "Angie je lepší herečka, je hezčí, je hodnější, má červenější červené krvinky, má hezčí pupík, míň jí smrdí ponožky, má lepší hovna, "blabla bla...děte s tím srovnáváním někam, je to o ničem, obě jsou miliardářky a my jsme jim u prdele
    • Re: angie vs Megan

      *1* bože to je koment...takovej...konstruktivní
    • jiskrik

      Re: angie vs Megan

      tak tak;) *14*
  • anulka123

    Neejlepšíí

    Ááá Megan je proostě booorka...:) nejvěětší..:) moc jí obdiivuju..:-*
    • anka6959

      Re: Neejlepšíí

      jj souhlasím
  • Tak jak?

    P.S.: Lezou my na nervy barbíny. Nic ve zlym
  • Nejkrásnější žena

    Obdivuju její krásu :) :)
  • Nech si každý hovorí čo chce podla mňa je najlepšia :) <3 *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit