Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LUkass:o)

    super herec ..a fakt peknej..moc se mi libil v Kamaradovi do deste,Lasce z pasaze..ty a Sagvan Tofi jste nezapomenutelna 2 :o) *14* *14* *14*
  • srnciatko

    pozdrav

    ahoj zdravim vsehny fanousky tohodle herce s hlasem Lukase z Gilmore girls :) rada vidim ze ma Lukas tak velkej fanklub tak piste lidicky kdyz to cte je jiste rad ze vas vsechny ma :) mejte se moc hezky krasny den vam Mia :)
  • Gratuluju

    k vítězství u soudu.


    P.S. vidiš já jsem Ti řikala že pravda si cestu najde.
  • verca-ewca

    Supeeer

    Ahojky, jsi super ve strážce duší;-) Jsi tam neeeej:-) *14*
  • ewa147

    Vážně dobrý herec!

    Kdo by řekl že už mu je 47? Nechci říct že je to hodně ale že vypadá o dost mladší. Některé holky letí třeba pto Bredovi Pittovi ale mě se moc líbí Lukáš =)) Znám několik filmů kde hraje a všechno souskvělé role! Je to velmi dpbrý herec, a já mám menší výhodu: Bydlí ve stejném městě jako já! To se jen tak nějaký holvě nepoštěstí aby její herecký idol bydlel ve stejném městě =)) Jen mě štve že sem ho viděla jen párkrát =( A nejlepší role podle mě byla ve filmu Proč bychom se netopili, nad Křižákem brečim ještě teď !! *1* *14*
    • verca-ewca

      Re: Vážně dobrý herec!

      Waw!! A kde bydlíš?? V jakym městě?? *14* Vis, ze by jsi mi od něho nechala podpis xxD *14*
      • Re: Re: Vážně dobrý herec!

        hele řekni nám v jakým městě bydlíš.
        Hejč a já jsem taky ve výhodě buchty já mám mail na Vaculíkovi.
        A nemyslete si že Vám ho dám.
        Jenny Jeffries
        *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • ewa147

          Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

          Mno tak já sem z Roztok u Prahy mno =))
          • Re: Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

            Mockrát děkuju!!! *3* *3* *3*
        • ewa147

          Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

          Hm... Nedáš e-mail tak já nepovim kde bydlim =P
          • illiojuanvosta

            Re: Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

            Víš já Ti email takhle mohu dát ale on není přímo na něj je na jeho neteř Šárku a na manželku Petru a oni mu to (doufám teda) přeposílaj a jednak ani stoprocentně nevím jestli mu to přeposílaj. Ale za druhé když Ti dám ten email a napíšu ho sem tak nezapomeň že jsem chodí i zlí lidi kteří nemají Lukáška rádi a mohou toho zneužít a psát mu ošklivé věci. Jenny Jeffries
            • Re: Re: Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

              a ty nám teda asi za to nepovíš kde bydlíš.
            • ewa147

              Re: Re: Re: Re: Re: Vážně dobrý herec!

              No to je pravda...
  • 47

    Všechno nejlepší!! Hodně filmových rolí, zdraví, sjetých řek, odhalených tajemství (Strážce duší), a lásky *14* !!! Jako křižák si nezapomenutelnej! *14* *3*
  • péá

    nejlepší herec
  • vše nejlepší

    ahoj lukaši jak se mas , vše ejlepší ti přeji k tvym narozeninam jsi pro me nej herec drž se *4*
  • narozeniny

    Lukášku, přeju Ti hodně zdraví štěstí a lásky k narozeninám.
  • :)

    ahoj luky jak se mas ?jak jsem tady cetla tak prej sou nejaky pomluvi a jestli je to pravda kasli na ne!!!!stejne tomu nikdo neveri a vseci maji radi Tebe!a na nejaky hloupy poluvy kaslou!!!!ajinak nejvic ses mi libil v laska s pasaze nakoncu jsem nnejvic brecela :(jeste ze to neni skutecnost ...ale jinak moc neverim ze si tohleo preces ale aji kdybi ne stejne ver tomu ze TE MAM MOOOC RADA !! P.S moc moc te liju pusenko :) i kdyz jses ne me starsi ale to mi neva cim starsi jsi tim jsi krasnejsi!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit