Přejít na výpis diskuzí

Lukáš Vaculík

OSOBNOST 18.2.2007 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den!Vidím,že jsou rychlejší lidé než já.Ale i já jsem chtěl vyjádřit radost nad tím,že člověk tak populární jako Vy má takové názory na to co se u nás za šílenosti dějí a nebojí se to prezentovat v mediích.Především Vaše slova ,,je to k nežití" jsou přesná.Přeji Vám úspěch a šťastné dny. Zdravím
  • Pane Vaculík ted jsem dočetla rohovor v Právu díky za něj,potěšil mě Váš postoj k této hrozné společnosti a věřim, že bude líp. Hodně pěkné práce a zdraví přeje Helena Cheb
  • Pane Vaculíku!!Děkuji za rozhovor,který jste poskytl Právu 17.9.Jsem rád,že existují ještě racionálně myslící lidé.Děkuji
  • Milý Lukáš,som vaša velká fanynka a strašne rada pozeram na všetko kde hráte a hlavne na kamarad do deště a král drozdí brada moje obľúbené filmy kde vás zbožňujem.Síce bývam v Prahe a veľa slavných som stretla,ale váás nie *13* ,ale mám dva dolležité sny v živote.Mať bábo a stretúť vás.Jeden sen sa mi už splní vo februáry a na ten ďaľší verím,že časom tiež dojde.Prajem vám veľa krásnych dní a nech ste stále tak pekný a svieží ako do teraz. *3* *14*
  • Milý pane Lukáši, alespoň takhle Vám chci popřát ať se Vám vše daří. Jsem Vaše fanynka už dlouho a Vaši fotku mám pořád pod sklem na pracovním stole. Jenom mi nehrajte ve filmech, kde zemřete to je mi moc líto i když je jen role. *3*
  • Přání

    Všechno Nejlepší
    Hodně zdraví,
    štěstí,lásky,radosti,
    klidu a pohody,ale také úspěchů
    Ti k Tvým
    Narozeninám trošku opožděně,ale přece
    Přeje
    Dáša
    Dobře to oslav !!!
    Krásné Narozeniny
  • letter

    lukas I do not know your language. I only know russian and english. I want to see by internet some your films if it is possible. Can you tell me where can i find them. I saw them on youtube but they are not in english. And I don not understand them at all.
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    VÁŽENÝ LUKÁŠI !
    PŘEJÍ VÁM VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM !
    JIŘÍ
    *1* *3* *15* *3* *15* *3* *1* *5*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *14*
  • VŠE NEJLEPŠÍ!!!

    Milý Lukáši,přeji ti vše nejlepší k tvým narozeninám a přeji ti mnoho úspěchu v herecké kariéře *4* nejvíc ses mi líbil v roli Armína(Strážce duší).Fandím ti!!! *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit