Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol

    takze vy tu JI vsichni chvalite a obdivujete ae vite doopravdy jaka je? ai 95% z vas ji nikdy nepotkalo nebejt televize ci novinam tak o ni ani nevite a tech 5% se tu nesere s tim aby o ni psaly jak je uzasna...jo a je mi 17 to abych se vyhnul tem kecum o 13 letejch dementech.....nikdy nerikej HOP dokud nerez HIP...zdar
    *3*
    • Re: lol

      Jak tady všichni říkáte, že je překrásná, tak mně zase tak krásná nepříjde. Sympatická je, ale jsou hezčí. Hezká je, ale krásná nevím. Hlavně mi hned nezačněte nadávat. A pokud začnete, tak je mi to úplně jedno.*1* *1* *1*
      • Re: Re: lol

        hele kristyna leichtova je hezka a jeji fotky se mi moc libi chtela bych si s ni psat o filmech a tak ruzne a chci byt jeji kamaradka. *3*
    • Re: lol

      hele já newim jak ty ale já už jsem jí viděla a mluvila s ní byla v pohodě a v klidu se mi podepsala ěřte si mi nebo ne je to na vás
    • rades

      Re: lol

      No 13 nebo 17, to je jedno! Beztak ti teče mlíko po bradě tak jako tak....:-)))))
  • Jak je možné, že se zde píše, že má hubenou postavu, to se uvádělo asi ještě před lety, ne?
    • Hubená není, ale baculatá určitě taky ne. Iva nebyla baculatá, jen taková později trošku oplácaná, Kristýna taková je především v horních partiích. Všimla jsem si toho když byla ve StarDance. Ona má ty výkyvy váhy. Je to tak rok,nebo dva, co dost zhubla a chvástala se, že má váhu jako když jí bylo 15. Výkyvy váhy. To bude možná i tím, že má problémy se štítnou žlázou. Někde to kdesi říkala anebo se hodně cpe a málo pohybuje *1*
      • Ten smajl měl být až na konci komentu.
    • A jakou má teď postavu, chytrolíne?
      • Co teď, raketo, ve Všechnopárty u K.Šípa v listopadu 2015 uvedla, že v Comebacku měla o pouhých 2-3 kg více. Tak co má být.
    • Snad mi nechcete tvrdit, že je tlustá, nebo plnoštíhlá. Je hubená, jen není vychrtlá.
      • Tak kdyby byla hubená, nemohla by v Comebacku hrát baculatou teenagerku Ivu.
      • Tak vychrtlá ani hubená není, je akorát.
  • Nervózně přešlapující otázka na sáčku buráků

    Jenom jedna otázka .. pls.. *13* vrtí ten smajlík rukou, nebo je to chlap jaksepatří ? *13* *13* *13*
  • Trochu to tu oživíme

    něco o obrovském spiknutí, ty bestie to plánujou:
    http://www.owned.lv/img z/x3xe058a0aec42ca0d066e98d29632298 c4.jpg
    ...ale dá se s tím ještě něco dělat:
    http://st.blog.cz/k/k-o-c- i-c-i.blog.cz/obrazky/2529173.jpg
  • jak to vidím já

    velice dobrá herečka a myslím si, že ta to dotáhne nehorázně moc daleko. jak tady čtu ty vzkazy tak vidím že ji moc chcete a ne jenom jako kamarádku *1* . Jsem mega snílek, ale pochybuju že by s někým někam zašla a obzvláště z internetu. já si myslím že pokud ji člověk nezná osobně tak nemá šanci. taky bych jí chtěl někam pozvat, ale osobně ji neznám, nebýt televize atd. tak bych nevěděl že tak nádhernou dívku v čechách vůbec máme. a pokud by mé pozvání nepřijala tak bych byl kotle nešťastný. kdybych byl alespoň ňekde od Plzně nebo tak, ale co tady na moravě. pokud by ale zavítala do Zlína, není problém jí dělat průvodce. alespoň ňeco než nic. *4*
  • jaký spiknutí?

    errorno12 jaké spiknutí myslíš? *7* *7* *7*
  • nejhezčí holka na světě z překrásnýma očima

    Musím říct že je krásnější než červená růže,kdybych jí potkal tak tak bych jí někam pozval nebo jí dal cokoliv na světě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kristýnina adresa

    Máte někdo adresu na Kristýnu?Jetsli jo tak mi prosím napište buď na mail:lucibus-buffy@seznam.cz nebo na účet osobností a nebo mě nechte bejt!!:-)))))))))))))))) *10* *10* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
  • GO KRISÝTNA

    Ahoj kristýno jsi překrásná. *14* *14* *4* email@mikousicek.cz *14*
  • ago112

    kristýna

    hezká holka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: kristýna

      ja si mislím že kristína je super holka ale co jsem o ní slišela tak vidím že se o ní už dále zabívat je to ale docela super HEREČKA. *9* *9* *9*
      • Já si myslím,že myslím,slyšela ,je s tvrdém Y!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit