Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PROTO

    PROTO ZE TU LIDI MALO PISOU A ASI JSEM MEL SLABOU CHVILKU.PREJ TEN SITKOM MA ZKONCIT TO SNAD NEEEEE. VZDYT JE TO KONECNE NECO NACO SE DA KOUKAT.NO NE.
  • NEVITE JESTLI SE DA COMEBACK UZ NEKDE SEHNAT

    SKODA ZE KONCI.
  • ja taky nikomu neverim ze sem odepisuje prava kristyna leichtova.protoze to neny mozny ona na takhle blbi stranky nechodi.treba ja.ja jszem cera marfina dejdara a taky sem nechodi ale je mi teprve 7777777777 *12*
    • Nauč se psát a já ti taky nevěřím, že jsi dcera M. Dejdara...
  • SOUKROMI JE SOUKROMI

    KAZDY TO CHCE SPISE POTREBUJE SOUKROMI.ALE TAKY BICH CHTEL SI SNI VIMENIT NEJAKEJ MEJL JAKO KAZDEJ.PROTOZE JE ANDEL.ASI MAM ZASE SLABOU CHVILKU SAKRAU.
  • PROSIM POSLETE MI INFORMACE NA MUJ MEJL DIK.

    JO TAKOVOUHLE ZENSKOU NAJIT TO JE JAKO VIHRAT VE SPORTCE.
    • Re: PROSIM POSLETE MI INFORMACE NA MUJ MEJL DIK.

      I a Y jsou pismena...debYle
      • Re: Re: PROSIM POSLETE MI INFORMACE NA MUJ MEJL DIK.

        to ze jsem ve slove vyhrat napsal vihrat tak za to se omlouvam ale nechapu proc pises ze IaY jsou pismena to me jako melo upozornit nato ze jsem tam udelal chybu.ale jinak dam si pozor at me nemusis opravovat.
      • Re: Re: PROSIM POSLETE MI INFORMACE NA MUJ MEJL DIK.

        Dobře jsi mu to dala *3*
  • ASI ZASE SLABA CHVILKA.

    POSLETE MI COKOLIV O KRISTYNCE NA MOU ADRESU DEKUJI PREDEM ORIN.
    • Re: ASI ZASE SLABA CHVILKA.

      1. piš česky, 2. vypni si capslock, 3. když píšeš na jedno téma, tak to můžeš napsat do jednoho příspěvku, ne?
      • VžDyŤ Je To KaŽdÝhO vĚc JaK pÍšE nE?
      • Re: Re: ASI ZASE SLABA CHVILKA.

        a ty 1.di do ... s tvejmy pripominkama 2.at si kdo pise jak chce 3. poroucet si muzes doma rybickam... *5*
      • omluva

        nejak me toho napadlo moc a nezvladal jsem to napsat do jednoho prispevku.polepsim se.
  • ...

    Koukám, píše Ti sem každej nadrženej pitomec :-D :-D

    Hlavně ať Ti vyjde kariéra, mohla by z Tebe vyrůst kvalitní herečka a těch je málo *3*
    • ago112

      Re: ...

      jj
  • ahoj kiki ja vim ze si to stejne neprectes ale si moje nej.herecka. *12* *13*
  • Veselé Vánoce

    Přeju Ti Kristýnko pěkné Vánoce,šťastné a veselé svátky vánoční.Do nového roku mnoho pracovních i osobních úspěchů.Již starší fanda *1* Měj se a směj se *3*
    • Re: Veselé Vánoce

      pochybuji že si to přečte *1* ale přeju krásný nový rok *4*
  • hellraiser

    Koukám, že na tuhle Kikču se tady pomalu stojí fronty :-)))))

    Sice se vám, pánové, vůbec nedivím, ale váš sen se vám asi sotva kdy splní (i když nikdy neříkej nikdy, ovšem je to nepravděpodobné :-)). Lepší a reálnější varianta je nějakou tu Kristýnku si najít, já jsem snad ještě nepotkal nositelku tohoto jména, která by nebyla hezká...tím tedy oficiálně skládám poklonu nejen téhle Kristýnce, ale všem Kikčám. *14* *14*
    • rades

      Re: Koukám, že na tuhle Kikču se tady pomalu stojí fronty :-)))))

      Nj, jenže tahle Kikča, jak ty říkáš, je výjimečná a jedinečná..... *14*
      • hellraiser

        Re: Re: Koukám, že na tuhle Kikču se tady pomalu stojí fronty :-)))))

        To je každá :-)) *14*
        • rades

          Re: Re: Re: Koukám, že na tuhle Kikču se tady pomalu stojí fronty :-)))))

          No každá ne! Každý člověk je přece individum a výjimečný a jedinečný....zkraátka a dobře sui generis... *4*
          • hellraiser

            Re: Re: Re: Re: Koukám, že na tuhle Kikču se tady pomalu stojí fronty :-)))))

            Nějak si protiřečíš :-))) Napřed napíšeš "Každá ne!" a vzápětí "Každý člověk je výjimečný a jedinečný". - a to je přesně to, o co šlo i mně v mém příspěvku. *3* (že Ty seš bezhlavě zamilovanej, podobně jako já, to se pak občas stane, takový výpadek pozornosti :-)))

            Takže to jeětě jednou shrnu- každý je výjimečný a jedinečný, tahle Kiki má jako ručitý bonus to, že je známá. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit